Najpiękniejsze dodatki do domu, które odmienią każde wnętrze. TOP z Pepco, Ikea, i Reserved Home

Diabeł tkwi w szczegółach. I to prawda! Czasem to właśnie detale decydują o charakterze danego pomieszczenia. Co więcej dzięki nim w szybki i tani sposób jesteśmy w stanie odnowić wnętrze i wnieść do niego nową energię. Jak to zrobić? Oto najmodniejsze dodatki w tym sezonie.

Dobrze dobrane dodatki to klucz do pięknego i spójnego wnętrza. To one wprowadzają do pomieszczeń kolory i dopełniają całe pomieszczenie. Często są designerskie i mają w sobie nutkę nostalgii ubiegłych lat. Jakie dodatki i akcesoria warto mieć u siebie w domu?

1. Ryflowane szklanki z Pepco

Ryflowane szklanki do nieprawdopodobnie designerskie i modne dodatki do domu. Sprawdzą się szczególnie dobrze latem, kiedy często wolimy zjeść na zewnątrz np. na tarasie, bowiem ich delikatny, acz nieprawdopodobnie modny design wygląda lekko i modnie. Pionowe zagłębienia sprawiają, że szkło nie wygląda "płasko" i zwyczajnie, lecz nadają mu trójwymiarowego charakteru. Dodatkowy vintage wygląd tylko podnosi wartość tych szklanych akcesoriów. 

Czytaj także: Są modne, piękne i nadają wnętrzu charakteru. Te cudowne rośliny kupisz za grosze w IKEA

2. Lustro z Ikea, które robi furorę na TikToku

TikTok to skarbnica ciekawych inspiracji. Tak też było w przypadku lustra z Ikea, które dzięki platformie stało się bestsellerem. Powód? Możliwość stworzenia wyjątkowego i spersonalizowanego wnętrza. Lustra można samodzielnie przymocować w domu w dowolny sposób np. umieszczając na całej ścianie, dzięki czemu uzyskamy iście loftowy efekt. Jest to szybki, łatwy i tani sposób na całkowitą zmianę wnętrza. Zobaczcie sami!

3. Pastelowe wazony

Świat ogarną szał na pastelowe dodatki. I nic dziwnego! Nie tylko pięknie wyglądają, ale sprawiają także, że nasze wnętrze ma więcej energii. Najpiękniej prezentują się pastelowe wazony, które w połączeniu z kwiatami dają piękny i romantyczny efekt. Najpiękniejsze wazony znajdziemy w Reserved Home w atrakcyjnych cenach. 

Czytaj także: Te rośliny lepiej mieć w domu. Pięknie wyglądają, a ichpopularność sięga starożytności

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.