Te dodatki sprawią, że w twojej kuchni zagości włoski klimat. Są stylowe, modne i praktyczne

Czasem dodatki są tym, co tworzy klimat w mieszkaniu. To one podkreślają wnętrze, nadają styl pomieszczeniu oraz wprowadzają nową energię. Dlatego jeżeli chcecie, aby wasza kuchnia uzyskała iście włoski klimat, to te dodatki pomogą wam to osiągnąć. Znajdziecie je w nowej kolekcji Zara Home.

Włochy inspirują nieprzerwanie od wielu sezonów. Styl włoski dominuje głównie w kuchni. Nic dziwnego, w końcu włoskie jedzenie uchodzi za najlepsze na świecie. Trend na włoski szyk jest teraz nieprawdopodobnie popularny. Odnajdziemy go także w nowej kolekcji Zara Home, gdzie znajdziemy wiele, niesamowitych dodatków i akcesoriów do naszej kuchni. 

Włoski styl w Zara Home

W nowej kolekcji Zara Home możemy odnaleźć kwintesencję wszystkiego, co włoskie. Dodatki i akcesoria z oferty marki są nie tylko piękne, ale także niezwykle praktyczne. Włosi uwielbiają wykorzystywać w swoich wnętrzach wszystko, co naturalne, dlatego właśnie drewno odgrywa w ich domach bardzo dużą rolę.

Przeczytaj także: Dodają wnętrzom ciepła i uwielbiały je nasze babcie. Trend z ubiegłych lat powrócił do naszych domów

Właśnie z tego powodu, również w kuchni nie może zabraknąć drewnianych dodatków. Najpiękniejsze w ofercie są drewniane deski do krojenia z efektem postarzanego drewna. Nie tylko są użyteczne, ale także stanowią piękny dodatek do kuchni. 

W ofercie Zary znajdziemy również delikatne i praktyczne akcesoria, jak osłonki w stylu boho. Tak osłonięte potrawy idealnie prezentują się nie tylko w kuchni, ale także na stole. 

Dodatki z Zara HomeDodatki z Zara Home Zara Home

W ofercie Zary nie mogło także zabraknąć akcesoriów służących do przyrządzenia ukochanych przez Włochów potraw. Właśnie dlatego znajdziemy na stronie Zary łopatkę do pizzy oraz tarkę do sera, który stanowi kwintesencję wszystkich włoskich potraw. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o stylu włoskim, koniecznie przeczytajcie o nim tutaj

Dodatki z Zara HomeDodatki z Zara Home Zara

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.