Przygotujesz na nich większość potraw - nic nie przywiera! Patelnia z opcją robienia gofrów to HIT

Wybór patelni może być kluczowy do osiągnięcia doskonałego smaku potrawy. Wśród wielu dostępnych opcji wybraliśmy takie, które wyróżniają się swoimi unikalnymi cechami. Nic do nich nie przywiera i bardzo łatwo się je czyści! Sprawdź nasze propozycje, które umilą ci czas spędzany na gotowaniu.

Patelnie żeliwne

Jest coś, co powinnaś wiedzieć, zabierając się za poszukiwanie patelni. Tak naprawdę nie ma jednej najlepszej, która rozwiązałaby twoje problemy z gotowaniem. Jej wybór zależy od preferencji i rodzaju potraw, które lubisz przyrządzać. Ale! Mamy propozycje, które koniecznie powinny znaleźć się w twojej kuchni. Pierwszą są patelnie żeliwne - absolutny klasyk, cieszący się ogromną popularnością ze względu na swoją wytrzymałość i wszechstronność. Jak sama nazwa wskazuje są wykonane z żeliwa, co sprawia że są ciężkie, ale jednocześnie doskonale utrzymują ciepło. Doskonałe do smażenia mięsa, duszenia warzyw czy pieczenia potraw w piekarniku. Sprawdź nasze propozycje!

PatelniePatelnie Fot. Media Expert

Patelnie grillowe

Naszą kolejną propozycją są patelnie grillowe! Jeśli chcesz się cieszyć smakiem grillowanych potraw przez cały rok, ta patelnia jest dla ciebie. Charakteryzuje się wyraźnymi żłobieniami na powierzchni, które pozwalają na uzyskanie wzoru grilla na potrawach. Jej zalety? Pozwala na zdrowe grillowanie bez konieczności korzystania z tradycyjnego urządzenia na zewnątrz, nadaje potrawom smak i wygląd typowy dla grillowania. Co więcej, jest idealna do przygotowywania steków, burgerów, krewetek i warzyw. Must w każdej kuchni!

PatelniePatelnie Fot. Media Expert

Patelnie do jajek, gofrów i naleśników

Pora na dość specyficzne patelnie, które są przeznaczone do określonego rodzaju potrawy. Mowa o specjalnych patelniach do jajek, gofrów czy naleśników. Dzięki nim możesz w prosty sposób przygotować smaczne i równomiernie usmażone jajka oraz chrupiące gofry. Poza tym taka patelnia z pewnością zajmuje o wiele mniej miejsca niż tradycyjna gofrownica! Ale to nie jedyny plus. Patelnie wyposażone są w specjalne powłoki nieprzywierające, dzięki którym jajka i gofry bardzo łatwo można wyjąć. Ponadto różne wzory i kształty foremek pozwalają na eksperymentowanie ze smakami i dodatkami. Sprawdź nasze propozycje, dzięki którym gotowanie stanie się przyjemnością!

PatelniePatelnie Fot. Media Expert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.