To najlepszy sposób na organizację kuchni i spiżarni. Trzeba je mieć! W Biedronce 80 sztuk za 9,99 zł

Niektóre gadżety bardzo ułatwiają życie. Szczególnie jeśli kochamy porządek i proste rozwiązania. Najnowsza oferta Biedronki powinna zainteresować fanów dobrej organizacji w kuchni.

Nadszedł czas owocowania zatem i intensywnego robienia przetworów. To niezwykle przyjemne zajęcie, którego efekty jesienią i zimą dają namiastkę lata. Dżemy, marmolady czy też konfitury mogą wyglądać nieco podobnie, dlatego warto je oznakować. W Biedronce znajdziemy proste rozwiązanie problemu.

Zobacz też: Idealny dodatek na chłodniejsze wieczory w ogrodzie. Znajdziesz go w DUKA, podobny sprzedaje Castorama

Super oferta w Biedronce. Cena naklejek kusi

Obecnie fanów robienia domowych przetworów przybywa i wcale nie są to wyłącznie stereotypowo starsze osoby. Samodzielne ich wytwarzanie ma w sobie pewien terapeutyczny efekt, daje dużą satysfakcję i pole do popisu. Zimą z radością możemy dzięki temu zaglądać do spiżarni po własne smakołyki, których składu jesteśmy pewni, bez sztucznych dodatków. W słoikowych zasobach warto utrzymać porządek. W Biedronce możemy obecnie znaleźć estetyczne naklejki - etykiety na słoiki.

NaklejkiNaklejki fot. Biedronka

Mają motyw owoców lub warzyw. Możemy zapisać na nich rodzaj, jak i datę wytworzenia. Później wybór konfitur czy ogórków będzie prosty i szybki. Naklejki są w nader korzystnej cenie - 80 sztuk za 9,99 zł. 

Podobne naklejki w Ikei. Różnią się formą

Takie etykiety możemy wykorzystać też w inny sposób, naklejając je na inne słoiki i pojemniki w kuchni np. dla rozróżnienia mąki. Przechowywanie suchych produktów w papierowych i foliowych opakowaniach może skończyć się inwazja moli, dlatego warto je przesypać do szklanych pojemników i oznakować etykietą. Podobne etykietki możemy znaleźć w ofercie Ikei, choć te są transparentne. Wystarczy je podpisać i nakleić. Ich cena to 9,99 zł za 50 sztuk.

Zobacz też: Ta fryzura to prawdziwy game changer dla posiadaczek oklapniętych włosów. Dodaje im objętości i lekkości

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.