W kuchni rządzą teraz sprzęty wielozadaniowe. Poznaj urządzenia wielofunkcyjne nawet 7w1!

Współczesne tempo życia wymusza innowacyjne rozwiązania, które nie tylko ułatwiają codzienne przygotowywanie posiłków, ale także pozwalają zaoszczędzić cenny czas i przestrzeń. Sprzęty wielofunkcyjne wkraczają na scenę jako prawdziwi bohaterowie kuchennych rewolucji.

Wielofunkcyjność w służbie kulinarnych przyjemności

Nowa generacja sprzętów wielozadaniowych to prawdziwe źródło inspiracji dla każdego kucharza, zarówno początkującego, jak i doświadczonego. Te urządzenia, często oferujące nawet do 10 różnych funkcji w jednym, pozwalają na wykonywanie wielu zadań bez konieczności posiadania wielu pojedynczych narzędzi. Od krojenia i siekania po mieszanie, ubijanie, gotowanie na parze i więcej – możliwości są praktycznie nieograniczone.

Elektryczny grill, który zastąpi kilka urządzeń 

Multigrill to wyjątkowy grill domowy, który zastąpi kilka urządzeń w kuchni. Dzięki Kuvings MultiGrill możesz grillować, smażyć, piec, dusić, gotować lub podgrzewać potrawy. Przygotujesz w nim mnóstwo różnych dań. Zarówno proste śniadanie (np. placki, smażone jajka, grillowane warzywa) jak też szybki obiad (jak grillowane steki, ryby, krewetki czy kukurydzę), duszone potrawy (jak gulasz, leczo, dania jednogarnkowe) czy zupę. Dodatkowo,  sprzęt ten jest dziecinnie prosty w obsłudze i szybki w myciu.

Grill elektrycznyGrill elektryczny fot. Ceneo

Zalety sprzętów wielofunkcyjnych

Ekonomiczność i oszczędność miejsca. Zastępując wiele pojedynczych urządzeń jednym wielofunkcyjnym, oszczędzamy miejsce i pieniądze, które mogą być lepiej zainwestowane w inne elementy kuchennej aranżacji.

Uniwersalność. Sprzęty te nie tylko oszczędzają miejsce, ale także umożliwiają wykonywanie różnorodnych zadań. Dzięki temu przygotowywanie posiłków staje się bardziej kreatywne i zróżnicowane.

Szybkość i efektywność. Wielofunkcyjne urządzenia są zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności. Z ich użyciem codzienne gotowanie może stać się szybsze i mniej żmudne.

Nowe możliwości. Przy posługiwaniu się sprzętami wielozadaniowymi możesz z łatwością eksperymentować z nowymi przepisami i technikami kulinarnymi.

Multicooker - wielozadaniowe urządzenie 7w1

Zastanawiasz się, jak to możliwe, że jeden sprzęt zastępuje kilka różnych urządzeń i masz wątpliwości, czy jest to dobre rozwiązanie? Bez obaw. Poniższy Multicooker INSTANT POT jest wielozadaniowym urządzeniem do zadań specjalnych, ponieważ łączy w sobie funkcję aż 7 różnych sprzętów takich, jak:

  • szybkowar,
  • parowar,
  • wolnowar,
  • patelnia,
  • garnek do gotowania ryżu,
  • podgrzewacz żywności,
  • przyrząd do jogurtu.

Jest to urządzenie, które przyspiesza gotowanie nawet do 6 razy, a do tego oszczędza do 70% energii zużywanej w tradycyjnych metodach gotowania. Za pomocą tego multicookera, korzystając z wygodnego sterowania elektronicznego, będziesz mógł nastawić obiad i robić coś innego. Możesz ten czas poświęcić na odpoczynek, albo zająć się innymi obowiązkami. 

Z pomocą tego sprzętu gotowanie jest przyjemne i bezpieczne. Zamknięta komora nie hałasuje, a także nie wydziela ciepła i zapachów. Za to przygotowywane w niej potrawy zachowują bogactwo aromatu i smaku. 

Tradycyjne gotowanie generuje też całą masę naczyń, które trzeba potem umyć. Owszem, teraz możemy wyręczyć się zmywarką, ale korzystając z prezentowanego multicookera, ograniczamy do minimum sprzątanie po gotowaniu - zwykle do umycia wewnętrznego pojemnika i pokrywy, które to możemy włożyć do zmywarki.

MulticookeryMulticookery fot. Ceneo

Robot wielofunkcyjny odmieni twoje gotowanie

Sprzęty wielozadaniowe, takie jak nowoczesne roboty kuchenne, to prawdziwe mistrzostwo wszechstronności. Dzięki nim można łatwo wykonywać zadania takie jak krojenie, siekanie, mieszanie, ubijanie, a nawet gotowanie na parze. Wszystko to zaledwie w kilka chwil - oszczędzamy zatem mnóstwo czasu i energii.

Termorobot Sam Cook  to nowoczesny i funkcjonalny robot kuchenny z funkcją Wi-Fi. Zastąpi większość obecnych w kuchni urządzeń, wyręczy cię w wielu czynnościach i pozwoli wznieść się na wyżyny kulinarnych możliwości. Urządzenie wyposażone jest w funkcję Wi-Fi i książkę kucharską z ponad 484 przepisami. Lista gotowych propozycji na smakowite dania będzie cały czas aktualizowana. Termorobot ma osiem automatycznych programów, które dają nieograniczone możliwości. Wybierzemy je za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego, z łatwością wprowadzimy też ustawienia własne.

Roboty wielofunkcyjneRoboty wielofunkcyjne fot. Ceneo