W KiK rewelacyjne dodatki do salonu za grosze. Nawiązują do popularnego trendu w aranżacji wnętrz

Ten styl to propozycja idealna dla wielbicieli klasyki i naturalności. Jego znakiem rozpoznawczym jest minimalizm, dlatego ilość dodatków powinna być ograniczona. W KiK znajdziemy dekoracje wpisujące się w styl japandi.

Styl skandynawski wyjątkowo przypadł nam do gustu. Do tego zakątka nie mamy aż tak daleko, ale Skandynawom zdecydowanie zazdrościmy ich spokoju i umiłowania do prostego życia, dlatego ich sposoby na aranżację domu z miejsca podbiły nasze serca. Teraz nową gwiazdą jest reinterpretacja stylu skandynawskiego-japandi.

Zobacz też: Dom w stylu modern farmhouse to aranżacyjny hit. Połączenie sielskości z nowoczesnością

Jak wygląda japandi? Prostota, naturalność i harmonia

Wbrew pozorom styl skandynawski i japoński mają ze sobą sporo wspólnego. Oba oznaczają umiłowanie do natury i prostoty. Ważne są naturalne materiały i jasne kolory. Japandi oznacza: biel, beż, szarość, brąz i czerń, a także ciemnozielone akcenty. Styl japoński jest nieco bardziej minimalistyczny, oznacza też określane okrągłe i obłe kształty.

Liczba rzeczy powinna być ograniczona, zatem dobór dekoracji jest ważny. Im mniej, tym lepiej, mają idealnie dopełniać wnętrze i go nie przeciążać. I takie też znajdziemy w KiK.

Zobacz też: Te kwiaty zrobią furorę jesienią. Sprawdzą się w ogrodzie i nie tylko

Dodatki japandi w KiK. Duży wybór

W KiK dostępna jest kolekcja wazonów, które doskonale wpisują się w styl japandi. Są kremowe, mają ciekawe kształty i bardzo prostolinijny design. Do tego możemy dopasować świecę w ceramicznej osłonce z grafiką. Ale to nie wszystko, znajdziemy tu też drewniane dekoracje w postaci wazonu, świeczników i świec. Ceny nie przekraczają 40 zł. KiK to nie tylko sprzedaż stacjonarna, posiada też swój sklep internetowy. 

Zobacz też: Włoszki uwielbiają ten typ makijażu. Jest elegancki i pięknie podkreśla urodę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.