Stylowy zestaw do sushi znacząco przeceniony w Duka. Kolor przyciąga uwagę, ale nie tylko

Amatorzy sushi ucieszą się na tę promocję. Jeśli je zamawiamy, to warto wyposażyć się w odpowiednie naczynia. Te z Duki wyglądają niezwykle stylowo.

Sushi to jedno z czołowych dań kuchni azjatyckiej i zrobiło furorę na całym świecie. To znakomity pomysł na kolację w gronie znajomych, ponieważ jest pyszne i eleganckie. Podaje się je jako zestawy, co działa integrująco na gości. Będzie jeszcze milej, jeżeli podamy je w estetycznej zastawie.

Zobacz też: W Reserved home wyprzedaż pościeli w stylu hamptons. Jest wysokiej jakości i bardzo efektowna

Szkliwiona niebieska kamionka przyciąga uwagę. Ma nieco rustykalny charakter

Zestaw z DUKA składa się z 7 elementów, w których możemy podać nie tylko sushi, ale również inne dania typowe dla kuchni orientalnej np. kimchi, sajgonki czy pierożki won ton. Zestaw wykonano z kamionki i pokryto szklistą powłoką w jasnoniebieskim kolorze, dzięki czemu będzie się on świetnie prezentował zarówno na jasnej, jak i ciemnej powierzchni stołu. Ma w sobie nieco rustykalnego uroku.

Zastawa do sushiZastawa do sushi fot. DUKA

Co więcej, każdy element zestawu DUKA może być podgrzewany w mikrofalówce i myty w zmywarce, co sprawia, że jest on doskonałym i praktycznym wyborem do każdej nowoczesnej kuchni. Cena zestawu to 179,99 zł. 

Zobacz też: Aranżacja małej kuchni. Inspiracje estetyczne i praktyczne rozwiązania

Podobny zestaw w Lidlu. Ma piękne wzory w mozaikę

Zastawę stołową do sushi znajdziemy też w Lidlu. Jest to komplet 8 naczyń porcelanowych do sushi z bambusowymi pałeczkami. Ma bardzo stylowy orientalny wzór, w kolorze czarnym lub pomarańczowym. Tak jak i naczynia z DUKA można ich używać do podgrzewania w mikrofali i zmywać w zmywarce. Cena zestawu to 44,99 zł.

Zastawa do sushiZastawa do sushi fot. Lidl

Zobacz też: Ta technika to patent na nawilżoną i miękką skórę. Pamiętaj o niej, nakładając SPF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.