Ikea obchodzi 80-lecie i z tej okazji wprowadza kultowe modele mebli sprzed lat. Aż łezka kręci się w oku

Meblarski gigant jest z nami już od 80 lat! Z okazji tej zacnej rocznicy Ikea przywraca do produkcji najpopularniejsze modele mebli, które podbiły serca konsumentów wiele lat temu.

Ikei już chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, jednak pewnie niewiele osób zdawało sobie sprawę z tego, jak długo jest już na rynku. Ten najpopularniejszy sklep wyposażeniem do domu świętuje już 80 lat. Z tej okazji postanowiono przywrócić do sprzedaży kultowe modele mebli sprzed dekad. Jednak w innej odsłonie.

Zobacz też: W Reserved home wyprzedaż pościeli w stylu hamptons. Jest wysokiej jakości i bardzo efektowna

Fenomen Ikei. Prostota, funkcjonalność i łatwe złożenie

Kolejne kolekcje Ikei rozchodzą się jak świeże bułeczki i tak jest od dawna. Proste formy, maksymalna praktyczność i łatwość złożenia zachwyciły wiele osób, a pomysłowość charakteryzowała tę markę od początku.

W tym roku obchodzimy 80. rocznicę założenia IKEA. Z tej okazji wprowadzamy ponownie do sprzedaży kultowe produkty do urządzania domu, które starannie wybraliśmy z naszych archiwów. Odtworzyliśmy kolekcję Nytillverkad za pomocą nowych materiałów i nadaliśmy jej jasną, ciekawą kolorystkę. Wszystko to, by uczcić nasze wyjątkowe proste i funkcjonalne wzornictwo. Nigdy też nie zapominamy o zabawnym akcencie.

Zobacz też: Aranżacja małej kuchni. Inspiracje estetyczne i praktyczne rozwiązania

Popularny stojak na ubrania, okrągły taboret i metalowy kwietnik to tylko niektóre z pomysłów. W 1956 IKEA wyprodukowała najbardziej kultowy mebel: uwielbiany stolik LÖVET. Ten prawdziwy skarb powraca w wesołej wersji kolorystycznej jako LÖVBACKEN. Co się zmieniło? Przede wszystkim paleta barw, bo każdy z wymienionych modeli to prawdziwa zabawa kolorem.

StolikStolik fot. Ikea

Zobacz też: Te fryzury będą rządziły jesiennymi trendami. Gwiazdy już je noszą!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.