Nowości w PEPCO za grosze. Zastawa stołowa w stylu glamour jest wytworna i ponadczasowa

Na takie okazje warto czekać. Wielbiciele stylu glamour ucieszą się na najnowszą kolekcję Pepco, czyli zastawę stołową w pięknych kolorach. Ceny zaskakują.

Na dłuższy czas naszymi sercami zawładnął styl rustykalny, który to nawiązywał do natury. Odnosiło się to również do zastawy stołowej, co najczęściej oznaczało jasne kolory, roślinne motywy i delikatne ranty, czasami też powrót do surowej formy w postaci kamionki. Jednak rustykalność nie każdemu w duszy gra, niektórzy wolą nieco więcej przepychu. W takiej sytuacji zdecydowanie warto zajrzeć do Pepco.

Zobacz też: Wystarczy garść, ażeby przygotować szałowy domowy nawóz do zamiokulkasa. Będzie uginał się od liści

Jak wygląda glamour? Błysk, nasycenie i królewskie kolory

Nowa kolekcja zastawy stołowej w Pepco została nazwana New secession. I rzeczywiście jest to prawdziwa secesja zinterpretowana na nowo. Tak o niej pisze sam producent.

Odkryj kolekcję New Secession, która została stworzona z myślą o tym, by nadać wnętrzu charakteru. To połączenie klasycznej elegancji oraz wyrazistych kolorów, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom piękna i oryginalnego stylu.

Kolekcja obejmuje talerze, miski, kubki, kieliszki, szklanki i sztućce. Dominują trzy idealnie współgrające kolory: bordo, butelkowa zieleń i złoto. Całość ma dosyć prostą formę, ale uroku glamour dodaje im właśnie złote wykończenie. Natomiast kieliszki wyglądają jak prawdziwe kryształowe puchary o misternym wykończeniu. Ciekawym akcentem tej kolekcji jest złota ważka, której wzór widzimy na szklankach. Całość dopełnią złote prostolinijne sztućce. Ceny zastawy zaczynają się od 17 zł do 25 zł, jeśli chodzi o porcelanę, 70 za komplet 20 sztuk sztućców i 40 zł za 4 kieliszki.

Zastawa stołowaZastawa stołowa fot. pepco

Nowa secesja to nie tylko zastawa. Dostępne też dekoracje

Nowa kolekcja Pepco oprócz zastawy stołowej oznacza ozdobne welurowe poduszki, narzutę i koc w duże kwiaty. 

DekoracjeDekoracje fot. Pepco

Zobacz też: Ten krem to apteczny hit na zmarszczki, a kosztuje tylko 24 zł. Nawilża skórę i poprawia jej elastyczność

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.