W HM Home oszałamiające komplety na jesień za 189,99 zł. Modne i funkcjonalne

Ciepła i wygodna pościel na okres jesienno-zimowy to prawdziwy must-have sypialniany. Teraz znajdziesz ciekawe propozycje w H&M Home, które są modne i funkcjonalne jednocześnie!

Nie ma nic lepszego niż wrzucenie się do łóżka po długim dniu i otulenie się miękką pościelą. H&M Home oferuje teraz komfortowe i stylowe komplety pościeli, które idealnie wpasują się w jesienne klimaty. Te modele to nic innego, jak powrót do stylu Vintage w zupełnie nowym wydaniu. Cena zachęca, a kupujących przybywa! Jakie kolory możesz mieć w swojej kolekcji? Wybierz z 4 dostępnych – zobacz poniżej.

Komfort i styl na jesień – komplety pościeli w okazyjnej cenie

W kolekcji H&M Home znajdziemy komplet pościeli w odcieniach szarości, które przywołują uczucie spokoju i elegancji. To idealna opcja dla tych, którzy cenią prostotę i klasyczny design. Szary komplet pościeli doskonale komponuje się z innymi kolorami, co daje nam możliwość eksperymentowania z dodatkami, takimi jak poduszki czy pledy.

Szara pościelSzara pościel fot. H&M

Oprócz szarej, minimalistycznej propozycji, H&M Home oferuje pościel w odcieni zieleni, która doskonale współgra z drewnem, rattanem i naturalnymi teksturami, tworząc przytulne i ekologiczne wnętrze. Nie jest to jednak jaskrawa, ciężka zieleń – to pastelowy odcień, który można z łatwością zestawić z delikatnymi dodatkami wnętrzarskimi, takimi jak wełniany koc. 

Zielona pościel z H&MZielona pościel z H&M fot. H&M

Czytaj też: Wielka wyprzedaż foteli inspirowanych klasykami designu. Rabaty sięgają 50%

Szybka metamorfoza sypialni – nowe komplety pościeli w twoim stylu

Komfort i styl to kluczowe elementy w każdym wnętrzu, zwłaszcza jesienią. Kolekcja kompletów pościeli z H&M Home daje nam możliwość wyboru opcji, która najlepiej odda charakter naszego wnętrza i wprowadzi jesienne ciepło do naszych sypialni. Sprawdź pozostałe kolory na stronie H&M Home i poszukaj podobnych propozycji, np. w IKEA. Jesień nigdy nie była tak przyjemna!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.