W Pepco akcesoria kuchenne w stylu glamour. Mają iście barokowy urok. Cena? Więcej niż atrakcyjna

O tym stylu zapomnieliśmy na jakiś czas, jednak teraz powraca do łask. W Pepco do oferty trafiły akcesoria kuchenne, które wprowadzą do elegancji prawdziwy glamour.

Przez jakiś czas w kuchniach królował styl skandynawski i rustykalny. Zrobił furorę, ponieważ emanował spokojem, a jasne kolory wnosiły nawet do małych przestrzeni sporo światła. Teraz jednak do łask powraca dawny ulubieniec, a nowa kolekcja Pepco to prawdziwy dowód na ten trend.

Zobacz też: Dodatki do salonu w stylu nowoczesnej secesji w Pepco. Wyrafinowane i w atrakcyjnej cenie

Akcesoria kuchenne w Pepco. Szyk i praktyczność

Glamour w wydaniu Pepco oznacza ciemne kolory: zieleń i bordo, a także złote akcenty. Motywem przewodnim są iście barokowe kwiaty, niczym ręcznie malowane, a także złote wykończenie. Kolekcja akcesoriów kuchennych obejmuje: złotą suszarkę do naczyń (50 zł), złoty koszyk na owoce (30 zł), ociekacz (15 zł) i paterę (40 zł). Złoto wygląda bardzo oryginalnie, co sprawia, że nawet tak prozaiczny przedmiot, jak suszarka nabiera szyku. 

Zobacz też: W Lidlu nie lada okazja. Kolekcjonerskie rośliny doniczkowe za 12 zł! Trzeba się spieszyć

Suszkarka i koszSuszkarka i kosz fot. pepca

Florystyczne motywy na pojemnikach. Mają dużo uroku i są praktyczne

Uwagę zwracają kwieciste ceramiczne pojemniki w dwóch wersjach (25 zł), a także bieżnik w kwiaty (15 zł). Wzór ten wniesie do kuchni dużo domowego uroku, ale i elegancji. Warto dodać, że ceramiczne pojemniki skutecznie chronią przed dostaniem się moli spożywczych do jedzenia. Natomiast szklana patera jest bardzo stabilna, a złote wykończenie dodaje wypiekom uroku. Dodatkowo dostępne są światełka LED z motywem ważki (15 zł), niezwykle dekoracyjne. Możemy je zawiesić na górze szafek. 

Bieżnik i pojemnikiBieżnik i pojemniki fot. pepco

Zobacz też: Te buty z CCC przypominają kultowy model za ponad 3000 zł! Doskonale wpisują się w styl old money

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.