Jak urządzić mały przedpokój, aby był modny i funkcjonalny zarazem? To prostsze, niż myślisz

Przedpokój to przestrzeń, na którą często nie mamy pomysłu lub zostawiamy ją samą sobie. To jednak błąd, który warto ominąć, tworząc niepowtarzalny klimat i funkcjonalność w przedpokoju. Zobacz sam!

Przedpokój to miejsce, które często jest niedoceniane w procesie aranżacji wnętrz. Jednak to właśnie ta przestrzeń jest pierwszym wrażeniem, jakie odnosimy wchodząc do domu lub mieszkania. Niezależnie od jego wielkości, można go urządzić tak, aby był zarówno modny, jak i funkcjonalny. W tym artykule dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę przy aranżacji przedpokoju i zobaczysz, że jest to prostsze, niż ci się wydaje. Zobacz poniżej!

Przedpokój w nowoczesnej i funkcjonalnej odsłonie 

Od samego początku warto postawić na przytulny wydźwięk przedpokoju, dzięki któremu poczujemy ciepły, domowy klimat. Dobrze wypadną przy tym lampy sufitowe z jasnym, np. papierowym kloszem, a także dekoracje na szafce w przedpokoju.

Postaw na wielofunkcyjną przestrzeń – szafka, komoda, miejsce na buty czy półki to pożądane elementy, do których możesz dołożyć, np. poduszki, rośliny, a także lustra. Dobrym pomysłem jest również stojak na odzież wierzchnią, a także odporny na brud dywanik.

Czytaj też: Te zestawy kochały nasze babcie, teraz znów są na topie. W Zara Home w świetnych cenach

Oryginalny przedpokój, który zachwyci domowników i gości

Pamiętaj też, że małe pomieszczenia zyskują na przestronności, gdy zachowamy w nich minimalizm. Zastanówmy się, co jest naprawdę niezbędne w naszym przedpokoju. Często wystarczą jedynie elementy, o których wspomnieliśmy powyżej.

Sprawdź: 5 pomysłów na ścianę za łóżkiem w sypialni

Pozbycie się niepotrzebnych przedmiotów pomoże utrzymać porządek i zadba o odpowiednią estetykę w twoim domu. Dzięki odpowiedniej aranżacji, nawet najmniejszy przedpokój może stać się miejscem, które nie tylko wita naszych gości, ale także cieszy nas samych swoim stylem i wygodą.

Zobacz też: Pachną jak perfumy za 600 zł, a kosztują grosze. Dostępne są w Zarze, podobne w Mango

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.