W Pepco stylowe akcesoria do sprzątania. Praktyczne i ładne

Przypadkowe kolory, niezbyt atrakcyjny design i wszystko "z innej parafii". Akcesoria do sprzątania wcale nie muszą tak wyglądać. W Pepco dostępna jest nowa kolekcja, która sprawi, że te typu pomocnicy będą nie tylko praktyczni, ale i stylowy.

Przez wiele lat mało kto zwracał uwagę na to jak wyglądają akcesoria do sprzątania. Miały być przede wszystkim użyteczne i praktyczne, dlatego wściekle różowa miotła czy  gąbki do naczyń we wszystkich kolorach tęczy były stałym widokiem nawet w najbardziej stylowej kuchni. Jak się okazuje, te drobne detale również mogą wpisać się w atrakcyjną aranżację tego miejsca. 

Zobacz też: Elementy z tego materiału nigdy nie wyjdą z mody we wnętrzach. Funkcjonalne i stylowe na każdą okazję

Naturalne kolory i materiały. Sprzątanie będzie przyjemnością

Jeśli nasza kuchnia urządzona jest w stylu rustykalnym, skandynawskim lub boho, to akcesoria do sprzątania z obecnej kolekcji Pepco mogą być świetnym praktycznym dodatkiem. Są wykonane z bambusa, co dodaje im starodawnego charakteru, ale mają też delikatne zielone wykończenie. Dzięki temu nie rzucają się w oczy, a także wyglądają stylowo.

Do wyboru mamy zestaw złożony ze zmiotki, miotły, mopa i swifferia do kurzu, a także osobno: miotłę, mopa, gąbki z celulozy,  bambusową matę do ociekania, szczotkę do butelek, a nawet wełniane kulki do suszarki, które pomagają w odwirowaniu wody. 

Akcesoria do sprzątaniaAkcesoria do sprzątania fot. Pepco

Podobne akcesoria w Zara Home. Drewno bukowe połączone z metalem

Nie mniej stylowo jest w ofercie gadżetów do sprzątania w Zara Home. Tutaj znajdziemy beżowe metalowe szczotki, zmiotki, mopy z wykończeniem z drewna bukowego. Bardzo ładnie wygląda na przykład metalowe wiadro w komplecie z mopem z drewnianą rączką, czy drewniana szczotka do mycia naczyń.

Akcesoria do sprzątaniaAkcesoria do sprzątania fot. Zara Home

Zobacz też: Sposób na elegancki, ale wygodny jesienny look. Wystarczy dodać ten jeden element do stylizacji

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.