W Lidlu zestaw stolików w stylu loftowym za 99 zł. Prostolinijne, efektowne i ponadczasowe

Styl loftowy zrobił prawdziwą furorę. Stoi w zupełnej opozycji do stylu skandynawskiego i przypadł szczególnie do gustu fanom pewnej wnętrzarskiej prostolinijnej surowości. Elementy takiego wystroju możemy nawet w Lidlu.

Styl loftowy to pewien efekt uboczny przekształcania obiektów przemysłowych pod mieszkania. Odkryto, że taka otwarta przestrzeń ma w sobie dużo uroku, którego warto nie zaburzać ścianami. Wysokie sufity, pozostałości dawnego wystroju i surowego wyglądu poskutkowały stylem loftowym, który z miejsca zrobił furorę. Na, tyle że ruszyła produkcja wielu aranżacyjnych dodatków w tym stylu.

Zobacz też: Zobaczyłam je w Action i musiałam wam je polecić! Te dodatki sprawdzą się w każdym domu

Jak wygląda styl loftowy? Prostota, surowość i minimalizm

Z racji, że pierwotny charakter mieszkań loftowych oznacza duże okna, wysokie sufity i brak ścian podziałowych, w ich przypadku pozwalano sobie na zastosowanie ciemnych kolorów, surowych wykończeń bazujących na metalu, betonie, cegłach i drewnie. Wszystko razem stworzyło kompozycję doskonałą, pełną światła, minimalizmu i nowoczesności. Oczywiście charakter powinien być konsekwentnie realizowany również w dodatkach, dlatego jego wielbiciele powinni zwrócić uwagę na nową ofertę Lidla.

Zobacz też: W Sinsay nowa kolekcja jesiennych dekoracji do domu. Klimatyczne, stylowe i urocze

W Lidlu komplet stolików. Cena kusi

W aktualnej ofercie Lidla dostępne są czarne stoliki o geometrycznej formie, na metalowym stelażu. Występują w różnych wariantach: 3 mniejsze za 99 zł, które mogą posłużyć również za kwietniki, a także dwa szersze stoliki kawowe również za 99 zł. 

StolikiStoliki fot. Lidl

Oprócz tego uwagę zwraca stolik nadstawka do kanapy, którego góra wykonana jest z odpornego na zarysowania drewna. Do całości można zestawić pasujące stojaki na kwiaty. 

Zobacz też: Te 3 zapachy to perfumowy must have na jesień. Są eleganckie i lekko mroczne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.