Te dodatki Pepco do 30 zł schodzą jak ciepłe bułeczki. Dodadzą twojej łazience klimatu boho

Przybory łazienkowe, które są ekologiczne i wystarczą na lata? Jeśli szukasz takiej okazji, to koniecznie sprawdź propozycje wykonane z bambusa lub jego elementów. Są nie tylko stylowe, ale i funkcjonalne. Zobacz sam!

Jeśli jesteś jedną z osób, które starają się przyczynić się do ochrony naszej planety, to pewnie ucieszy cię informacja, że bambusowe przybory łazienkowe stały się niedawno prawdziwym hitem. Jeśli jeszcze nie masz ich w swojej łazience, teraz jest doskonała okazja, by to zmienić. W Pepco znajdziesz szeroki wybór tych ekologicznych produktów, ale warto się pospieszyć, bo schodzą jak ciepłe bułeczki!

Dlaczego bambusowe przybory łazienkowe są tak popularne?

Bambusowe przybory łazienkowe zdobywają coraz większą popularność, i to z kilku ważnych powodów. Po pierwsze, bambus jest materiałem przyjaznym dla środowiska. Roślina ta rośnie szybko i nie wymaga stosowania pestycydów ani nawozów chemicznych, co oznacza, że jej uprawa nie niszczy środowiska. Po drugie, bambus jest biodegradowalny, co oznacza, że po zużyciu nie pozostawia trwałych śladów w przyrodzie.

Sprawdź: Ten domowy sposób sprawi, że twoje okna będą błyszczeć w kilka chwil. Zero smug, minimalny wysiłek

Przybory bambusowe 1Przybory bambusowe 1 fot. Pepco

Poza aspektami ekologicznymi, bambusowe przybory łazienkowe mają wiele innych zalet. Są trwałe i odporne na wilgoć, co sprawia, że świetnie sprawdzają się w łazience. Bambus jest również materiałem estetycznym, dzięki czemu przybory te mogą stanowić stylowy dodatek do każdej łazienki.

Czytaj też: Sypialnia w stylu vintage z nutą nowoczesności. Jak ją urządzić? To prostsze, niż myślisz

Jak dbać o bambusowe przybory łazienkowe?

Bambusowe przybory łazienkowe są trwałe, ale warto pamiętać o kilku zasadach, które pomogą ci utrzymać je w doskonałym stanie przez dłuższy czas.

Przybory bambusowe 2Przybory bambusowe 2 fot. Pepco

Po pierwsze, staraj się unikać moczenia ich w wodzie przez dłuższy czas, ponieważ to może prowadzić do rozwarstwienia się bambusa. Po drugie, regularnie susz je po użyciu, aby uniknąć powstawania pleśni czy grzybów.

Zobacz: Tych kolorów nie kupuj tej jesieni, aby uniknąć modowej wtopy. Będziesz zaskoczona

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.