Akcesoria dla zwierząt, które pokochasz ty i twój pupil

Zwierzęta to nie tylko nasi towarzysze, ale często także członkowie rodziny. Dlatego ważne jest, aby dbać o ich komfort, zdrowie i dobre samopoczucie. Akcesoria dla zwierząt mogą znacząco poprawić jakość życia twojego pupila i ułatwić ci opiekę nad nim. Oto kilka akcesoriów, które pokochasz ty i twój futrzany przyjaciel.

Legowisko

Komfortowe legowisko to podstawa, jeśli posiadamy w domu czworonoga. Zapewni ciepło  i bezpieczeństwo, co jest szczególnie istotne dla zwierząt domowych. Wybierając legowisko, zwróć uwagę na rozmiar i materiał, aby zapewnić maksymalny komfort  pupilowi.

Poniże legowiska to połączenie elegancji, komfortu i najwyższej jakości wykonania. Taki kojec będzie stylowym dodatkiem do każdego pomieszczenia, a dla twojego pupila ulubionym miejscem wypoczynku. Swoim miękkim i wygodnym wnętrzem zapewni mu poczucie bezpieczeństwa, dopasuje się do jego ciała, otulając i utrzymując odpowiednie podparcie.

Siedzisko samochodowe

Siedzisko samochodowe zapewni komfort i bezpieczeństwo twojemu pupilowi. Dzięki wyższym ściankom wypełnionym kulkami silikonowymi pupil będzie mógł stabilnie podróżować nawet przy silniejszych zakrętach. Mocowanie do pasa bezpieczeństwa oraz do fotela zapobiegnie przemieszczaniu się siedziska  przy hamowaniu, a wewnętrzne zapięcia przypinane do szelek pupila, dadzą mu przestrzeń do ruchu i dodatkowe trzymanie przy niespodziewanych manewrach. Wygodna poducha dopasuje się do ciała pupila, zapewniając mu wygodę, której potrzebuje podczas długiej podróży.

Pojemnik na zabawki 

Elegancki pojemnik na zabawki stanowi idealne dopełnienie kolekcji Glamour - kolorowa pepitka przecięta paseczkiem delikatnego materiału i wykończona kokardką, to elementy, na które każdy zwróci uwagę. Box będzie idealnym dopełnieniem legowiska z tej samej serii. Zabawki twojego pupila wreszcie znajdą swoje miejsce, a ty wreszcie odetchniesz z ulgą. Koniec z zabawkami leżącymi na każdym kroku na podłodze!

LegowiskaLegowiska fot. Vobis

Maszynka do strzyżenia zwierząt

Maszynka do strzyżenia to urządzenie, które jest niezwykle przydatne dla opiekunów zwierząt, zwłaszcza  posiadających długowłose pupile. Maszynki do strzyżenia zwierząt są wyposażone w ostrza o różnej długości cięcia, co umożliwia zarówno strzyżenie na krótko, jak i pozostawienie dłuższych włosów w zależności od preferencji właściciela.

Kamera monitorujące

Kamery monitorujące pozwalają na śledzenie zachowań zwierząt podczas nieobecności właścicieli. To doskonałe narzędzie do upewnienia się, że twój pupil jest bezpieczny, nawet przebywasz długie godziny poza domem. Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwi komunikację ze zwierzakiem.

Akcesoria dla pupiliAkcesoria dla pupili fot. Vobis