Zadbaj o swój dom już od wejścia!

Praktyczna skrzynka na listy to niezbędna rzecz w każdym domu. Nowoczesne skrzynki pocztowe oprócz swojej podstawowej funkcji przechowywania korespondencji stanowią również ciekawą dekorację na zewnątrz budynków.

Skrzynki na listy, czyli obowiązkowy element na zewnątrz domu

Skrzynka na listy to podstawowy element wyposażenia, który musi znaleźć się przy furtce lub wejściu. Każdy właściciel nieruchomości zobligowany jest do montażu skrzynki na listy w miejscu dostępnym i bezpiecznym dla listonoszy. Dodatkowo skrzynka musi spełniać kryteria dotyczące rozmiarów i bezpieczeństwa.  Korespondencja nie powinna być dostępna dla niepowołanych osób trzecich. Skrzynka na listy musi także chronić ulotki, gazety, zawiadomienia, pisma i inne przesyłki lub dokumenty przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. 

Nie oznacza to jednak, że musisz inwestować w standardowe opcje. Jeśli szukasz sposobu na podkreślenie swojego nieszablonowego stylu i chcesz, by skrzynka pasowała do designu nieruchomości, jesteś we właściwym miejscu! 

Skrzynki na listySkrzynki na listy fot. To Hurt

Futurystyczna kontra klasyczna skrzynka na listy –  na co warto zwrócić uwagę?

Nikt nie lubi przepłacać. Każdy mimo to oczekuje najwyższej jakości od wyposażenia, w które inwestuje. Cena to jednak nie wszystko, na czym należy skupić się w trakcie zakupu skrzynki na listy. Koniecznie zwróć również uwagę na jej design. Nowoczesne skrzynki na listy niekoniecznie będą pasować do wystroju zabytkowego dworku – a tradycyjne i retro nie podkreślą w elegancki sposób modernistycznego obiektu. Dobierz skrzynki na listy ze względu na styl i charakter nieruchomości, by stworzyć luksusową i spójną całość aranżacji.

Wybrane przez nas produkty gwarantują trwałość i bezpieczeństwo. Skrzynki zostały wykonane z wyselekcjonowanych tworzyw i innowacyjnych metod, m.in. stali nierdzewnej, która chroniona jest warstwą lakieru odpornego na kontakt z wodą, promieniowaniem UV i zmianami temperatur. 

Skrzynki na listySkrzynki na listy fot. To Hurt

Zadbaj o swój dom już od wejścia: praktyczne i estetyczne wycieraczki wejściowe

Jaki element, oprócz praktycznej skrzynki na listy, jest niezbędny przy wejściu do domu? Oczywiście wycieraczka!

Prążkowane wycieraczki zapewniają najlepszą ochronę podłóg w pomieszczeniach. Pomagają w zachowaniu czystości, zapobiegając przenoszeniu wszystkich zanieczyszczeń do wewnątrz. Duży rozmiar zapewnia ochronę większej części podłogi, a antypoślizgowa guma gwarantującą stałe jej położenie. Dzięki zastosowaniu PCV w podłożu wycieraczki nie ślizga się ona i nie zostawia pod sobą wody. Wycieraczki są łatwe w czyszczeniu - wystarczy je odkurzyć lub spłukać bieżącą wodą.  

Wycieraczki wejścioweWycieraczki wejściowe fot. To Hurt