Bestsellerowe serie LEGO dla dorosłych

Zestawy LEGO stały się już kultową rozrywką. LEGO sprawia przyjemność każdemu - nie tylko dzieciom, ale i dorosłym.

Seria LEGO Architecture – największe światowe budowle z klocków

Słynne światowe budowle jak np. wieża Eiffla, Biały Dom, Statua Wolności zachwycają swoim rozmiarem, przepychem i wyjątkowymi detalami. Nie bez przyczyny miliony turystów rocznie kieruje się ku największym obiektom, aby podziwiać ich okazały wygląd. Konstrukcje wiążą się często z nieprzeciętnymi historiami i ważnymi postaciami, znanymi na całym świecie. Już teraz, perfekcyjnie odwzorowane, miniaturowe wersje najsłynniejszych budowli możesz stworzyć samodzielnie dzięki zestawom LEGO Architecture. Ta seria to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich fanów historii, podróży oraz budownictwa. Stanowi także idealną pamiątkę z odwiedzonych miejsc i przywołuje miłe wspomnienia. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim amatorom interesujących dodatków do wnętrz.

LEGO ArchitectureLEGO Architecture fot. Media Expert

Seria LEGO Technic - idealny prezent dla fanów motoryzacji

LEGO Technic to seria wyjątkowych pojazdów, stworzona z myślą o małych i starszych konstruktorach. W ofercie sklepu znajdziesz m.in. niesamowite samochody wyścigowe takie jak: LEGO Lamborghini, Porsche, Bugatti, furgonetki, a także motory. Modele z niezwykłą dokładnością oddają wygląd poszczególnych elementów konstrukcyjnych prawdziwych pojazdów. Dzięki temu na własnej skórze możemy doświadczyć skomplikowanego procesu produkcyjnego. LEGO Technic wyposażone jest w profesjonalne skrzynie biegów, oryginalne felgi i niezawodne zawieszenie. Posiada liczne ruchome elementy jak otwierany bagażnik, maska czy kierownica. Już teraz użytkownik może poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Niektóre modele posiadają także funkcję sterowania przy pomocy specjalnej aplikacji mobilnej. LEGO Technic to idealny zestaw prezentowy, dla każdego fana motoryzacji

LEGOLEGO fot. Media Expert

LEGO Star Wars - gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen 

Choć od premiery pierwszej części słynnego filmu Gwiezdne Wojny minęło mnóstwo czasu, dzieło nieustannie zachwyca i inspiruje kolejnych twórców. Postaci Luke’a Skywalkera, Han’a Solo czy Chewbacci stały się już kultowe i wciąż przybywa ich nowych fanów. Każdy widz chciałby stać się częścią fantastycznej galaktyki, gdzie dobro mierzy się ze złem, a bohaterowie walczą przy pomocy mieczy świetlnych. Już teraz jest to możliwe dzięki atrakcyjnym zestawom Lego Star Wars. Te rewelacyjne zestawy klocków zachwycą każdego amatora Gwiezdnych Wojen. Umożliwiają ponowne odtworzenie najpopularniejszych scen bądź stworzenie własnych, unikatowych historii. Wyposażone są w minifigurki słynnych bohaterów, z wiernym zachowaniem wszelkich detali i charakterystycznych szczegółów.

LEGOLEGO fot. Media Expert