Klasyczne, nowoczesne czy w stylu loftowym? Dzięki tym żyrandolom podrasujesz wygląd swojego wnętrza

Ważnym elementem każdego wnętrza jest dobre oświetlenie. Jednak to, które wybierzesz nie musi być nudne, a wręcz przeciwnie - może pełnić funkcję dekoracyjną i być niezwykle ciekawym punktem Twojego pomieszczenia. Te żyrandole właśnie takie są, dlatego nas zachwycają!

Elegancja we wnętrzu: klasyczne żyrandole

Ten klasyczny i zdecydowanie ponadczasowy rodzaj oświetlenia świetnie dopełni każde wnętrze. W zależności od panującego wystroju może być oryginalnym akcentem lub naturalnym dopełnieniem przestrzeni. Kryształy, które często występują w tego typu żyrandolach pięknie odbijają światło, tym samym podkreślając eleganckie aranżacje salonów, jadali czy sypialni. Mnogość ozdób, złote i srebrne oprawy, a także geometryczne kształty nawiązują do bogactwa i luksusu, który może wkraść się do Twojego pomieszczenia wraz z tym żyrandolem.

klasyczne żyrandoleklasyczne żyrandole Lumina Deco

Styl glamour w nowym wydaniu: nowoczesne żyrandole

Nawet minimalistycznemu wnętrzu możesz nadać eleganckiego i szykownego charakteru dzięki odpowiedniemu oświetleniu. Nowoczesne żyrandole łączą w sobie wszystkim dobrze znany styl glamour z lekkim polotem. Oryginalne kształty, nietypowe formy i designerska oprawa świetlna sprawiają, że te żyrandole przykuwają spojrzenie niejednej osoby. Nowoczesne oświetlenie tego typu sprawdzi się we współczesnych, jak i klasycznie eleganckich wnętrzach, np. okazałego salonu czy reprezentacyjnej jadalni.

nowoczesne żyrandolenowoczesne żyrandole Lumina Deco

Przemysłowy design: żyrandole w stylu loftowym

Nie każdemu się podobają, nie do każdego wnętrza pasują, ale nie można odebrać im piękna. Żyrandole w stylu loftowym, nazywane też industrialnymi, genialnie wyglądają w minimalistycznych, wręcz surowych pomieszczeniach. Mosiężna oprawa, dominująca czerń i geometryczne kształty to cechy charakterystyczne tego typu oświetlenia. Z pewnością przypadną do gustu wielbicielom oryginalnych rozwiązań i koneserom zjawiskowych dodatków!

żyrandole w stylu loftowymżyrandole w stylu loftowym Lumina Deco

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.