Nowoczesne lampy kule biją rekordy popularności. Przyciągają spojrzenia, mają oryginalny design i dają piękne światło

Lampy stanowią ważny element wystroju wnętrza, nadając pomieszczeniu nie tylko oświetlenie, ale także charakter i styl. Wybór odpowiedniej może być czasami trudnym zadaniem, dlatego podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy poszukiwaniach nowego modelu. Zobacz najciekawsze propozycje!

Nowoczesne lampy kule biją rekordy popularności

Oświetlenie w naszych domach pełni nie tylko funkcję praktyczną - jest to również element dekoracyjny, który może nadać niesamowitego charakteru każdemu wnętrzu. Szczególnie w jesienno-zimowych miesiącach stanowi bardzo ważną część wystroju. Żeby czuć się dobrze i prawidłowo funkcjonować potrzebujemy światła, również takiego które może nas uspokoić, ukoić zmysły i wprowadzić w dobry nastrój. Dlatego nie zastanawiaj się już dłużej nad kupnem nowej lampy, tylko zobacz nasze propozycję i wybierz swoją ulubioną!

Nowoczesne lampy kule biją rekordy popularności

Ogromną popularnością cieszą się lampy w kształcie kuli. To teraz prawdziwy hit! Nic dziwnego - są eleganckie, ponadczasowe i robią wrażenie. Naszą uwagę przyciągnął wiszący model Marsiada, który perfekcyjnie wkomponuje się w oblicze salonu i jadalni mocno rozświetlając pomieszczenia za sprawą dwudziestu pięciu kloszy znajdujących się na złotej oprawie. Z pewnością jest w stanie stworzyć niebanalny klimat w każdym wnętrzu. Kształt lampy jest stosunkowo prosty – zakłada istnienie ramy oraz przymocowanych do niej ściśle kloszy. Jednak połączenie to jest wykonane z niezwykła precyzją i dbałością o detale. Metalowa, złota obręcz tworząca podstawę konstrukcji nadaje całości klimatycznego ciepła, zaś liczne szklane kule pełniące rolę kloszy, dodają wszystkiemu dynamiki.

Nowoczesne lampy kule biją rekordy popularności

Lumina Deco oferuje mnóstwo pięknych modeli w kształcie kuli. Kolejny model, który bardzo nam się spodobał to szykowna, minimalistyczna lampa wisząca Fredica. Nowoczesny wygląd spotyka się z biało – złotym, klasycznym połączeniem kolorystycznym w stylu glamour, by stworzyć niepowtarzalny design z nutką luksusu. Połączenie białego matowego klosza ze złotym uchwytem nadaje wyszukany klimat, zapewniając dobre oświetlenie i stylowe dopełnienie wnętrza. Sprawdzi się doskonale w klasycznie lub nowocześnie urządzonej jadalni, jak i sypialni czy kuchni. My ją uwielbiamy!

lumina decolumina deco fot. lumina deco

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.