Dekoracyjne nietłukące się lustra - nowoczesna dekoracja wnętrz

Nowoczesne lustra akrylowe dają olbrzymie możliwości dekorowania wnętrz. Zobacz i zainspiruj się!

Lustra dekoracyjne plexi

Lustro plexi albo inaczej lustro akrylowe daje olbrzymie możliwości w dekorowaniu wnętrz. Marzysz o lustrze w kształcie liścia, kapelusza, fantazyjnej koronki, a może w kształcie misia do pokoju dziecka? Może interesuje cię lustro dekoracyjne glamour? To wszystko jest możliwe!

Lustro optycznie powiększy pomieszczenie i cudownie je udekoruje. Jest jak biżuteria w pokoju. Nowoczesne lustra dekoracyjne mają wiele zalet. Są bardzo lekkie, dzięki czemu można doklejać je do ściany za pomocą specjalnie dołączonej taśmy, bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Daje to łatwość montażu, z jaką nie może równać się tradycyjne lustro ze szkła. Krawędzie lustra są cięte laserowo, całkowicie bezpieczne – brak ryzyka skaleczenia.

LustraLustra fot. Flexistyle

Rodzaje luster dekoracyjnych 

Dekoracyjne nietłukące się lustra występują w przeróżnych kształtach. Do wyboru są np. modele okrągłe i owalne, które kształtem nawiązują do koła lub elipsy. Są też lustra kwadratowe lub prostokątne oraz o nieregularnych kształtach. Jeśli marzysz o czymś oryginalnym i wyjątkowym, sprawdź lustra, które są skomponowane z małych elementów.

Należy jednak pamiętać, że lustro akrylowe w dużym formacie zniekształca. Jego przeznaczenie to dekoracja, dlatego nie naddaje się do umieszczania go np. nad umywalką w łazience.

LustraLustra fot. Flexistyle

Jak wygląda montaż i pielęgnacja luster dekoracyjnych?

Wszystkie dekoracyjne lustra z oferty sklepu Flexistyle są gotowe do montażu. Każdy element podklejony jest mocną taśmą piankową i aby zamontować produkt na ścianie, wystarczy zdjąć folię z taśmy i docisnąć produkt do ściany. Na koniec należy usunąć folię ochronną z powierzchni lustra i zadanie jest zakończone. Z montażem poradzi sobie każdy!

Lustra dekoracyjne należy pielęgnować z zachowaniem szczególnej ostrożności. W żadnym razie nie można używać szorstkich materiałów do ich czyszczenia. Sposobem gwarantującym długotrwałe użytkowanie jest stosowanie miękkiej szmatki nawilżonej płynem do mycia okien. Nie można stosować preparatów z alkoholem, gdyż ten może spowodować mikropęknięcia lustra.

LustraLustra fot. Flexistyle