Czysty dom w prosty sposób. Z pomocą tych nowoczesnych odkurzaczy podłoga będzie błyszczeć!

Dobry odkurzacz to sprzęt, który musi być w każdym domu. Zobacz nasz przegląd nowoczesnych modeli, które ułatwią każde sprzątanie!

Nowoczesne odkurzacze: białe modele

Dobry odkurzacz to sprzęt, który musi być w każdym domu. W obecnych czasach, kiedy nowości technologiczne nieustannie nas zaskakują, przy zakupie nowego sprzętu, mamy niezwykle duży wybór. Ważne jest, aby model spełniał nasze potrzeby, gwarantował dobrze wykonane sprzątanie, był łatwy w obsłudze, a zarazem w korzystnej cenie. Nasz przegląd rynkowych nowości pomoże ci wybrać ten idealny model do twojego domu. Od czego zacząć? My od razu zwróciliśmy uwagę na produkt od Samsung. Jet Bot to odkurzacz automatyczny - sam precyzyjnie określa swoją lokalizację i optymalizuje trasę sprzątania, aby czyścić powierzchnie dokładniej i efektywniej. Czujnik LiDAR skanuje pomieszczenie, aby zebrać informacje o odległości, co pomaga mu sprawniej poruszać się po powierzchniach. Robotem możesz sterować z poziomu aplikacji w telefonie. To zdecydowanie wyjątkowy model!

Nowoczesne odkurzacze: czarne modele

Kolejny model totalnie nas zachwycił! Odkurzająco-mopujący iRobot Roomba Combo j7+ zrewolucjonizuje sposób, w jaki sprzątasz! Jest wyposażony w wyjątkową, inteligentną technologię, która pozwala mu omijać przeszkody, takie jak przewody ładowarek czy „niespodzianki" pozostawione przez zwierzęta domowe i omija je. W przeciwieństwie do innych robotów 2 w 1 ten model po wykryciu dywanu unosi nakładkę mopującą na samą górę, nie pozostawiając mokrych śladów na dywanie. Dodatkowo samodzielnie opróżnia swój pojemnik na brud do stacji ładująco-czyszczącej. Sprzęt ideał!

Nowoczesne odkurzacze: klasyki

Jeśli nie przepadasz za automatycznymi modelami, mamy dla ciebie coś z klasyków. Bezprzewodowy Karcher VC 6 Premium to będzie strzał w dzisiątkę! Urządzenie posiada wiele inteligentnych rozwiązań takich jak: opróżnianie zbiornika zanieczyszczeń za pomocą 1 kliknięcia, tryb Boost, ergonomiczny design do czyszczenia trudno dostępnych obszarów, oświetlenie LED aktywnej ssawki podłogowej, które sprawia że kurz jest dobrze widoczny, jak również gwarantuje skuteczne usuwanie zanieczyszczeń. Pozostałe zalety to cicha praca urządzenia, oddzielne narzędzie do czyszczenia filtra i czytelny wyświetlacz umożliwiający sprawdzenie stanu naładowania akumulatora oraz pokazujący powiadomienia o błędach. Dzięki niemu odkurzanie, z przykrego obowiązku, stanie się prawdziwą przyjemnością! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.