Kuchnia reprezentacyjna

Odcienie szarości, głębia matu i ryfle. Lekkość szklanego połysku i świetlne linie. W wykonanej na specjalne zamówienie kuchni gra umiejętnie dobranych środków daje efekt luksusu bez ostentacji.

W zabudowie kuchennej główną rolę odgrywa wyspa wykończona naturalnym kwarcytem. Mebel to wariacja na temat modelu Monolith, wzbogacona o rozwiązania specjalnie zaprojektowane na potrzeby tej realizacji. Zwartą formę wyspy przełamują podświetlane szuflady-witryny. Liniowe, ledowe oświetlenie otacza sekcje wyspy z szufladami o ryflowanych frontach. Natomiast przez długość blatu biegnie wielofunkcyjny element, w którym ukryte są donice na zioła z odpływem wody oraz praktyczne schowki. W suficie schowany został okap wyspowy Gaggenau, który po uruchomieniu opuszcza się na optymalną wysokość nad płytę indukcyjną tej samej marki. Wysoka zabudowa została wykończona lakierem w kolorze antracytowym i ma głęboko matową teksturę. Znajdziemy tu witrynę z przyciemnianym szkłem oraz urządzenia Gaggenau w odcieniach szarości. W meblach ukryte jest przejście do spiżarni umiejscowionej na tyłach kuchni.

Kuchnia ma wyjątkowo reprezentacyjny charakter i stanowi istotny element kształtujący styl strefy dziennej domu. Ten efekt zapewniają najwyższej klasy materiały, sensoryczne tekstury, zbalansowana forma oraz ambientowe oświetlenie. Przemyślana kompozycja sprawia, że kuchnia stanowi serce domu, spełnia nie tylko funkcje praktyczne, ale także wizualnie zachwyca. http://www.zajc.pl

Kuchnia reprezentacyjnaKuchnia reprezentacyjna fot. ZAJC

Kuchnia reprezentacyjnaKuchnia reprezentacyjna fot. ZAJC

Więcej o: