Mieszkanie z serialu "Przyjaciele", a może "Titanic"? Te zestawy LEGO zachwycą każdego!

LEGO od lat zachwycają wszystkich, tych małych i tych dużych. Taki zestaw to także świetny pomysł na prezent. Oto przegląd bestsellerowych serii.

Seria LEGO Icons

Zestawy LEGO Icons przedstawiają imponujące atrakcje turystyczne, budynki modułowe, klasyczne pojazdy, ikony popkultury i przepiękne artykuły do domu. Te bardziej zaawansowane modele, przeznaczone specjalnie dla dorosłych fanów sprawdzą się świetnie w przypadku doświadczonych konstruktorów LEGO. Odkryj swoją pasję i zatrać się w świecie cudownych modeli, które z dumą zaprezentujesz. Podaruj kultowy upominek na specjalną okazję — na Dzień Matki lub Dzień Ojca albo z okazji walentynek czy świąt.

Jeśli lubisz serial "Przyjaciele", z pewnością przypadnie ci do gustu najnowszy zestaw LEGO będący hołdem dla tej telewizyjnej produkcji. W tych mieszkaniach wiele się działo, a ty możesz sobie przypomnieć swoje ulubione historie dzięki zestawowi konstrukcyjnemu LEGO. Przyjrzyj się wszystkim szczegółom i nawiązaniom do najlepszych odcinków serialu.

LEGO IconsLEGO Icons fot. Ceneo

Zabawki z serii LEGO Creator Expert

Te zestawy LEGO zostały zaprojektowane dla prawdziwych miłośników budowania. Od stylowych dekoracji do domu, takich jak kwiaty i rośliny, po ogromne i łatwo rozpoznawalne atrakcje turystyczne z całego świata — każdy konstruktor i kolekcjoner znajdzie tutaj coś dla siebie. Seria obejmuje również realistyczne klasyczne pojazdy, które będą prezentować się świetnie w kolekcji miłośników motoryzacji w każdym wieku. Jeśli szukasz satysfakcjonującego wyzwania konstruktorskiego, na pewno znajdziesz coś wyjątkowego w tej kolekcji LEGO.

Słynny Titanic rozpala wyobraźnię ludzi na całym świecie od roku 1912, gdy wyruszył w swój tragiczny rejs. Dzięki zestawowi LEGO Titanic możesz zbudować ogromny kolekcjonerski model, który będzie dla niego hołdem. Model w skali 1:200 jest podzielony na trzy sekcje, które wiernie oddają cechy Titanica. W przekroju modelu zobaczysz liczne szczegóły wnętrza statku, w tym jadalnię pierwszej klasy, wspaniałą klatkę schodową, jedną z kotłowni oraz wiele kabin dla pasażerów różnych klas. Ten statek to jeden z największych modeli LEGO w historii — ma ok. 135 cm długości i ponad 9000 elementów.

LEGOLEGO fot. ceneo

Modele kolekcjonerskie LEGO Technic

Dorośli, młodzież i dzieci od 6 lat mogą rozwijać zamiłowanie do inżynierii dzięki szczegółowym projektom LEGO Technic. Każdy model jest wyposażony w funkcjonalną skrzynię biegów, koła oraz osie do samodzielnego zmontowania i pomoże dzieciom zrozumieć zawiłe mechanizmy, które napędzają samochody, samoloty, motocykle i pojazdy budowlane oraz umożliwiają ich działanie. Zestawy można dodatkowo ulepszyć za pomocą darmowej aplikacji CONTROL+. Korzystając z aplikacji można dodawać na przykład ruch i dźwięk, a także brać udział w wyzwaniach i udostępniać je znajomym. Zestawy to również wspaniały prezent, zarówno dla małych, jak i dorosłych konstruktorów.

LEGOLEGO fot. Ceneo

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.