Zadbaj o swoją przestrzeń pracy i stwórz domowe biuro na medal. Kreatywność, spokój i motywacja

Domowe biuro to przestrzeń, w której powinieneś czuć się dobrze, spokojnie i mieć możliwość kreatywnego myślenia. Zadbaj o to pomieszczenie! Pomożemy wybrać ci najpiękniejsze meble i dodatki!

Zadbaj o swoją przestrzeń pracy: biurka

Każdy z nas potrzebuje biurka: praca, nauka, hobby - wszystkie te rzeczy sprawiają, że mebel ten jest niezbędny w naszym domowym biurze. Odpowiednio wybrany może znacznie poprawić nasze wyniki, a także wpłynąć pozytywnie na motywację. Przemyślana konstrukcja, dodatkowe półki czy chociażby niepowtarzalny wygląd i charakter to cechy, które zawsze są mile widziane. Postaw na taki produkt, który będzie miał komfortową przestrzeń dla notatek, książek, dokumentów lub innych niezbędnych rzeczy. Przydadzą się liczne półki oraz szafka pozwalające na schowanie różnych ważnych drobiazgów chroniące mebel przed zniszczeniem, zakurzeniem lub wyblaknięciem. Dodatkowym udogodnieniem podczas nauki lub pracy przed komputerem będzie umiejscowiona pod blatem szuflada na klawiaturę. Optymalne wymiary mebla pozwolą Ci nie tylko na przemyślaną organizację otoczenia, ale także sprawią, że poczujesz komfort i wygodę, dzięki przybraniu prawidłowej pozycji ciała.

Więcej produktów znajdziesz na stronie Edinos.

Zadbaj o swoją przestrzeń pracy: fotele obrotowe

Praca zdalna wymaga wiele czasu spędzanego przed biurkiem, licząc, czytając czy pisząc. Jeśli często bywasz zmęczona/zmęczony niewygodną pozycją podczas pracy i ciężko jest Ci wypocząć, powodem może być brak odpowiednio dobranego fotela. Pozwól sobie na długie chwile przyjemności oraz czerpanie relaksu podczas pracy.  Zadbaj o to, aby zwłaszcza meble do siedzenia były zawsze idealnie i zdrowo wyprofilowane. Zainwestuj w profesjonalny fotel obrotowy i stwórz najlepsze warunki do pracy. Strzeż się tanich niewygodnych krzeseł, które negatywnie wpływają na kręgosłup. Zadbaj o zdrową postawę!

Zadbaj o swoją przestrzeń pracy: lampki na biurko

Siedzisz w biurze nad ważnym projektem. Nawet nie zauważasz, kiedy za oknem robi się ciemno, twoje oczy dają znać, że potrzebują więcej światła. Dopiero wtedy orientujesz się, że czegoś Ci brakuje - małej, praktycznej lampki biurkowej! Do tego najlepiej nowoczesnej i stylowej. Taka właśnie jest lampka S253-Defis marki Lumes dostępna na Edinos! Jest przede wszystkim bardzo funkcjonalnym rodzajem oświetlenia, ale też designerskim dodatkiem. Jej głównym zadaniem jest ułatwiać Ci pracę i naukę, za to modernistyczne kształty sprawią, że wystylizuje Twoje wnętrze i stanie się jego nieoczywistą ozdobą. Świetnie sprawdzi się w biurze i gabinecie podczas pracy, ale to nie wszystko. Przyda się także w sypialni, kiedy to wieczorem mając chwilę czasu dla siebie oddasz się lekturze. Bez wątpienia idealnie odegra swoją rolę również w pokoju młodzieżowym, pomagając w nauce. Lampka posiada zintegrowane źródło światła LED, dzięki czemu unikniesz wymiany żarówek. Wyposażona jest także w szereg udogodnień oraz ruchome ramię, które pozwoli Ci na dostosowanie źródła światła do swoich potrzeb. Poza aspektem praktycznym oraz wizualnym lampa cechuje się także wysoką jakością, co sprawia, że jest odporna na uszkodzenia i nawet z upływem czasu będzie prezentować się doskonale.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.