Hitowe sprzęty do kuchni i rewelacyjne akcesoria marki KitchenAid

KitchenAid to kultowa amerykańska marka, specjalizująca się w produkcji mikserów i robotów kuchennych. Klasyczny model miksera w nasyconej czerwonej obudowie to obiekt westchnień wielu osób. KitchenAid to jednak nie tylko roboty kuchenne!

Roboty planetarne KitchenAid

Robot planetarny KitchenAid to solidne i wydajne urządzenie, które jest na tyle uniwersalne, że da ci nieograniczone możliwości w kuchni. Szybko zmiksujesz ciasto, upieczesz chleb, ubijesz bezy, a nawet rozgnieciesz ziemniaki za pomocą dołączonych akcesoriów ze stali nierdzewnej: trzepaczki, mieszadła płaskiego i końcówki do wyrabiania ciasta. Mikser, którym łatwo się steruje za pomocą dźwigni, ma duży zakres prędkości oraz silnik z napędem bezpośrednim. W zestawie znajdują się misy ze stali nierdzewnej, które ułatwiają pracę bez konieczności mycia po użyciu różnych składników. Po zakończeniu pracy wystarczy wstawić misy i akcesoria do zmywarki, a samo urządzenie po prostu przetrzeć. Mikser działa też z całą gamą akcesoriów opcjonalnych. Samo wzornictwo KitchenAid jest już legendarne! 

Robot planetarny KitchenAidRobot planetarny KitchenAid fot. Ceneo

Świetne akcesoria KitchenAid

Spiralizer do warzyw

Innowacyjny spiralizer napędzany mikserem KitchenAid szybko tworzy zaskakujące w formie kolorowe makaronowe nitki lub spiralne wstęgi. Uatrakcyjnią one zarówno eleganckie przyjęcia, jak i codzienne posiłki. Cztery wykrojniki w połączeniu z obieraczką tworzą 9 wariantów cięcia, obierania i wydrążania. Efektem są wymyślne kształty warzyw, inspirujące do tworzenia nowych, niezwykłych kulinarnych kompozycji. Przystawka współpracuje ze wszystkimi mikserami stojącymi KitchenAid.

Wałkowarka do makaronu 

Dzięki tej przystawce można wałkować wszystkie nieklejące się ciasta, nadające się do tego celu - nie tylko makaronowe. Mogą to być ciasta: na pierogi, lasagne, faworki, ciasto francuskie, na pierniczki, ciasto filo, kruche na babeczki itp.

KitchenAidKitchenAid fot. Ceneo

Sprzęty kuchenne KitchenAid

Blender z wyciskaczem

Blender Artisan KitchenAid może w jednej chwili zamienić się w wyciskacz soków cytrusowych, dzięki praktycznej przystawce należącej do tego kompletu, jaką jest wyciskacz cytrusów. Montuje się go łatwo do podstawy blendera w miejsce kielicha. Teraz w zasięgu ręki będą świeże soki z pomarańczy, cytryn, limonek i grejpfrutów, które dają wspaniałe orzeźwienie, a przy tym dostarczają witamin, minerałów i rozpuszczalnego błonnika. W kielichu blendera powstaną równie zdrowe i idealnie kremowe smoothies, zupy, wegańskie mleko i domowe masło orzechowe.

Robot wielofunkcyjny 

Robot wielofunkcyjny KitchenAid to wszechstronny pomocnik, który sprawi, że przygotowywanie się do spotkań rodzinnych lub z przyjaciółmi stanie się dziecinnie proste. Może on kroić, siekać, ucierać, mieszać, ugniatać lub robić domowe puree bez wysiłku i konieczności spędzenia całego dnia w kuchni.

Sprzęty KitchenAidSprzęty KitchenAid fot. Ceneo

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.