Personalizowany fotokalendarz to świetny pomysł na prezent!

Każdy z nas potrzebuje kalendarza. Ferie świąteczne i zimowe, ważne daty czy jubileusze - aby spamiętać te wszystkie terminy, trzeba je gdzieś zapisać. Warto więc zaprojektować dla siebie lub bliskiej osoby kalendarz, który nie tylko będzie praktyczny, ale również będzie przypominać o radosnych chwilach. Prezent na każdą okazję - personalizowany fotokalendarz!

Tradycyjny kalendarz - niezastąpiony nawet w obecnych czasach

Nasze życie zdominowały tablety, smartfony i tysiące dostępnych aplikacji, które przypominają nam o nawet najdrobniejszych czynnościach do wykonania w ciągu dnia. W tych popularnych „apkach" można tworzyć listy zakupów, ustawiać przypomnienia o ważnych spotkaniach, uroczystościach rodzinnych czy też po prostu o imieninach i urodzinach przyjaciół. Jednak nic nie zastąpi tradycyjnego kalendarza ściennego, a szczególnie takiego, którego głównym bohaterem będziesz właśnie ty!

Jeszcze kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie kalendarza na ścianie z własnymi zdjęciami lub grafikami według własnego pomysłu. Przez lata byliśmy przyzwyczajeni do tego, by w kalendarzu znaleźć informację o Dniu Kawy lub Miłośnika Kotów, a nie o datach dla nas naprawdę ważnych. I choć coraz trudniej wyobrazić sobie wyjście z domu bez smartfona, tabletu czy laptopa, które pełnią funkcję naszej dodatkowej pamięci, to jednak pomysł kalendarza ściennego według własnego projektu, z ważnymi, prywatnymi informacjami, o których trzeba pamiętać, jest wyjątkowy. Dzięki temu nie zapomnisz o ważnych datach, z sentymentem spojrzysz na rodzinne zdjęcia, a także będziesz mógł podarować kilka egzemplarzy swoim najbliższym.

FotokalendarzeFotokalendarze fot. empik foto

Rodzaje kalendarzy

Każdy z nas lubi inne kalendarze. Niektórzy nie wyobrażają sobie sytuacji, gdy na ich biurku nie stoi klasyczny biurkowy kalendarz z kartą na każdy miesiąc roku. Na tych kartach można zaznaczać ważne daty, chociażby zakreślać je długopisem. Inni uwielbiają kalendarze trójdzielne, bo one są niezwykle użyteczne w planowaniu. W każdej chwili widoczne są trzy miesięczne karty. Można łatwo ustalać daty spotkań, terminy wykonania zadań, albo planować urlopy. Oczywiście wszyscy uwielbiają klasyczne kalendarze na ścianę, w których na każdy miesiąc przeznaczono jedną kartę. Większą część powierzchni każdej z nich zajmuje zdjęcie. Jest więc w czym wybierać!FotokalendarzeFotokalendarze fot. empik foto

Jak wykonać fotokalendarz?

Wejdź na naszą stronę internetową Empik foto, a następnie wybierz kalendarz, który ci odpowiada. Jeśli wybierasz kalendarz ścienny, to powinieneś określić rodzaj papieru i jego wielkość. Możesz wybrać papier kredowy, który jest miękki i elastyczny. Możesz także zdecydować się na grubszy papier fotograficzny, który zapewni twoim fotografiom fantastyczną, żywą kolorystykę. Następnie dodaj zdjęcia z komputerowego dysku albo bezpośrednio z Facebooka. Każdemu zdjęciu możesz nadać jeszcze ciekawszą formę, wykorzystując jeden z ponad sześćdziesięciu naszych szablonów na różne okazje. Dodawaj tło, ramki, kliparty i napisy według własnego uznania, a stworzysz z pewnością fantastyczny projekt każdej karty.

Teraz w Empik Foto obowiązuje specjalna oferta! Kalendarze w pakietach taniej do -60% Oferta ważna do 20.11. 2023. (dotyczy kalendarzy A3 i A4 na papierze kredowym w pakietach 5,3 i 1 szt.).

FotokalendarzeFotokalendarze fot. empik foto