Musisz go mieć! Rozkoszuj się ciepłą pościelą w zimowe dni - ten koc cię ogrzeje!

Jeśli tak jak my uwielbiasz spędzać zimowe wieczory na sofie z książką, serialem lub na rozmowach z bliskimi, to na pewno zakochasz się w podgrzewanych kocach! To must have na chłodne miesiące!

Rozkoszuj się ciepłą pościelą w zimowe dni - ten koc cię ogrzeje!

Jeśli tak jak my uwielbiasz spędzać zimowe wieczory na sofie z książką, serialem lub na rozmowach z bliskimi, to na pewno zakochasz się w podgrzewanych kocach! To must have na chłodne miesiące! Elektryczny koc zapewnia ciepło i komfort w trakcie wypoczynku. Dodatkowo będzie świetnym dodatkiem do salonu czy sypialni - każde wnętrze stanie się dzięki niemu bardziej przytulne! Jest również wskazany dla osób dbających o zdrowie - łagodzi nerwobóle, sztywność mięśni, choroby reumatyczne oraz poprawia krążenie krwi.

kockoc fot. rozetka.pl

Rozkoszuj się ciepłą pościelą w zimowe dni - ten koc cię ogrzeje!

Koc elektryczny marki zapewnia komfort i ciepło, kiedy zwykły koc nie jest wystarczający. Szczególnie sprawdza się w przypadku chęci otulenia się podczas nocnych seansów filmowych czy wieczorów z książką. Przycisk ustawienia temperatury pozwala ustawić ją na 7 różnych poziomach. Można również samodzielnie ustawić czas pracy produktu od 1 do aż 9 godzin!

rozetkarozetka fot. rozetka.pl

Rozkoszuj się ciepłą pościelą w zimowe dni - ten koc cię ogrzeje!

Taki przytulny dodatek zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła, co pozwala cieszyć się ciepłem siedząc w fotelu czy rozkoszować się ciepłą pościelą w sypialni już w kilka minut po włączeniu. Koce dostępne w sklepie Rozetka Home wykonane są z miękkiego, przytulnego i miłego w dotyku materiału. Można go prać po odpięciu kabla zasilającego i kontrolera temperatury. Ten ostatni pozwala wybrać poziom temperatury i zabezpiecza przed przegrzaniem.

kockoc fot. rozetka.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.