Świetna zabawa i pomysłowa dekoracja w jednym, czyli akcesoria do dziecięcego pokoju. Teraz w wielkiej promocji z okazji Black Week!

Dzieci potrzebują zabawy, ale również ciekawej i przytulnej przestrzeni. Postaw na akcesoria do dziecięcego pokoju, które będą rozrywką, a zarazem dekoracją! Teraz kupisz je w promocyjnych cenach! Nie czekaj, łap okazję!

Akcesoria do dziecięcego pokoju: huśtawka

Dzieci potrzebują zabawy, ale również ciekawej i przytulnej przestrzeni. Postaw na akcesoria do dziecięcego pokoju, które będą rozrywką, a zarazem dekoracją! Jeśli zastanawiasz się, jaki produkt spełni wszystkie te oczekiwania, zobacz nasze propozycje! Edinos ma w swojej ofercie wyjątkowo urocze huśtawki od polskiego producenta. Huśtanie jest jedną z ulubionych aktywności małych dzieci. Badania naukowe dowodzą, że huśtawka nie obciąża kręgosłupa i miednicy, a przyczynia się do wypracowania równowagi oraz koordynacji ruchowej. Dobroczynny wpływ bujania można dostrzec także w zachowaniu dziecka. Kołysanie uspokaja i wycisza system nerwowy, a także wspomaga wytwarzanie połączeń między neuronami, co zwiększa potencjał intelektualny pociechy.

edinosedinos fot. edinos

Akcesoria do dziecięcego pokoju: namiot tipi

Dzieci uwielbiają kryjówki - ich wyobraźnia nie zna granic, raz są kowbojem, później księżniczką, a innym razem poszukiwaczem skarbów na dzikiej wyspie. Dzieciaki uwielbiają tego typu zabawy! Poznaj kolorowe tipi marki Elior - namiot, który przyniesie mnóstwo radości Twojemu maluchowi. Tipi Alwa dostępne na Edinos to uroczy domek, stworzony z miękkich, kolorowych materiałów i co najważniejsze, bezpiecznych dla zdrowia Twojego dziecka. Jego prosta konstrukcja pozwala na umieszczanie go w dowolnych miejscach, bez trudu przeniesiesz go z pokoju, do ogrodu czy na taras. 

edinosedinos fot. edinos

Akcesoria do dziecięcego pokoju: baldachim

Mamy dla Ciebie prawdziwy hit! Spodziewasz się dziecka i jesteś w trakcie urządzania przytulnego kącika dla swojej pociechy? A może jesteś rodzicem kilkulatka i zwyczajnie chcesz kupić dziecku namiot? Poznaj baldachim-namiot, który rośnie wraz z dzieckiem. Producent marki troszczy się o jakość swoich mebli, dlatego baldachim Sentopia został wykonany z najwyższej jakości bawełny, która nie uczula, zapewnia przewiewność, jest przyjemna w dotyku i bardzo wytrzymała. To idealny materiał dla każdego szkraba. Bawełniany daszek połączony jest z delikatną firanką i uroczą falbaną. Całość tworzy fenomenalny design, który zachwyci każdego małego człowieka. 

edinosedinos fot. edinos

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.