Odmień wygląd swoich mebli za pomocą tego dodatku. Piękne uchwyty i gałki są jak biżuteria dla domu!

Piękne gałki i uchwyty sprawią, że nawet mało atrakcyjny mebel zyska nowe oblicze. Pozwól więc sobie na odrobinę szaleństwa i koloru! Dzięki dostępnemu wyborowi obejmującemu wiele kształtów i kolorów będziesz mógł przerobić wygląd komody lub szaf, a wnętrze zyska nowy charakter.

Eleganckie uchwyty do mebli dodadzą klasy nawet starszemu wyposażeniu

Uchwyty do mebli, przy pomocy których otwieramy szafki lub drzwi, to detale, które naprawdę robią różnicę. I to niezależnie od ich motywu czy estetyki. Nie od dziś wiadomo, że przy pomocy takiego relatywnie niewielkiego szczegółu, można zupełnie odmienić wygląd nawet całego pomieszczenia. Z kolei gałki ceramiczne to swoista ekstraklasa w tej kategorii. Większość tych akcesoriów produkuje się z drewna. Jest to technologia ergonomiczna i tańsza. Ceramika w tej dziedzinie to jednak przejaw klasy i jakości. Kojarzy się ona z technologiami przedwojennymi, solidnymi i eleganckimi. Nie bez znaczenia jest także ich wzornictwo. Uwagę przyciągają tutaj drobne, koronkowe motywy – zarówno orientalne, w stylu vintage, jak i nowoczesne. Dodają one tym gałkom jeszcze więcej elegancji i posmaku luksusu.

Gałki mebloweGałki meblowe fot. Regałka

Rodzaje gałek do mebli

Uchwyty można podzielić według kilku kryteriów: wielkości, kształtu, faktury materiału i stylu. Skórzane — dodają charakterystycznego akcentu z pazurem ciemnym meblom. Ceramiczne — dedykowane są meblom w stylu angielskim, świetnie sprawdzą się na przykład w kuchni lub jadalni. Drewniane — pasują do mebli zarówno białych, jak i brązowych lub łączonych. Orientalne okrągłe — nadają wnętrzom oryginalności, a ponieważ występują w bogatej ofercie kolorystycznej, można je dopasować właściwie do każdego nowoczesnego pomieszczenia. Ceramiczne lub metalowe kulki spełnią się w roli urokliwych i funkcjonalnych dodatków. Będą niczym biżuteria dla domu!

Gałki do mebliGałki do mebli fot. Regalka

Uchwyty meblowe w różnym stylu: z motywem orientalnym, kółka, gwiazdy, muszle, heksagony

Gałki meblowe to detale, które potrafią poprawić estetykę każdej szafy, szuflady czy gabloty, a także zdecydowanie odświeżą wygląd starego. W sklepie internetowym Regalka.pl znaleźć można gałki meblowe z motywem orientalnym, typu kula bosmańska lub lśniące złoto, srebro i brąz. Są tutaj nawet tak wymyślne i oryginalne wersje jak lizak, zegar, precel, a także diament, serce czy listek monstery. W sklepie nie brakuje uroczych uchwytów do pokoi dziecięcych, takich jak: gwiazdka, króliczek, kaktus czy drewniany domek.

Gałki i uchwyty mebloweGałki i uchwyty meblowe fot. Regalka

Copyright © Agora SA