Udekoruj swój świąteczny stół! Z tymi ozdobami stworzysz magiczną atmosferę

Okres świąteczny to bez dwóch zdań najpiękniejszy czas w roku. Jednak dla wielu z nas to także okres intensywnych przygotowań, by stworzyć dla naszych bliskich magiczną atmosferę. W przyozdobieniu świątecznego stołu niezwykle przydatne mogą okazać się eleganckie obrusy, ozdobne bieżniki, a także obrączki na serwetki. Sprawdź najnowsze propozycje od znanej marki!

Świąteczne obrusy

Efektowny, elegancki obrus na stole świątecznym to połowa sukcesu, gdy chcemy zadbać o odpowiednią aranżację przestrzeni jadalnianej. Obrus może być nie tylko praktyczny, ale także piękny, dzięki czemu przygotowane przez nas jedzenie będzie wyglądać jeszcze bardziej apetycznie. Rodzinne spotkania i uroczyste kolacje to idealne okazje, by zaopatrzyć się w nowe dekoracje do naszego wnętrza. Niezwykle atrakcyjnie prezentują się klasyczne kraty lub świąteczne wzory, na przykład choinki lub gwiazdki, które będą się świetnie komponować z minimalistycznymi dodatkami na stole i elegancką zastawą.

Dekoracyjne bieżniki

Bieżniki to ciekawa alternatywa, którą można wykorzystać nie tylko na stole jadalnym, ale także na stoliku kawowym, blacie, czy też komodzie. Niezwykle atrakcyjnie wyglądają bieżniki na prostokątnym stole, które komponują się z kolorystycznie dobraną zastawą, serwetkami i eleganckimi sztućcami. Takie wnętrze z pewnością spotka się w wieloma komplementami od gości, którzy docenią starannie dobrane detale. 

świąteczne bieżnikiświąteczne bieżniki Dekoria

Eleganckie obrączki do serwetek

Ostatnim elementem, dzięki któremu na Twoim stole zapanuje luksus i elegancja w subtelnej formie są obrączki na serwetki. Wiele osób nadal nie docenia funkcji tego małego elementu, a niesłusznie! Ten mały detal sprawi, że prezencja świątecznego stołu będzie wręcz nienaganna, a serwetki dla gości będą elegancko przygotowane i zachowają kształt, w jakim postanowisz je ułożyć. Obrączki do serwetek naprawdę mogą zdziałać cuda! Na okres świąteczny najlepiej postawić na motyw w tym klimacie, czyli choinkę, gwiazdkę lub kultowego dziadka do orzechów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA