Teraz profesjonalne spa możesz mieć we własnym domu! Technologiczne nowości, które upiększą i odprężą w zaciszu własnej łazienki

Technologiczne nowości coraz bardziej zachwycają! Tym razem skupimy się na tych, które zadbają o nasze ciało i samopoczucie. Nasz przegląd obejmuje wszystkie najważniejsze kategorie - od masażerów, przez urządzenia oczyszczające twarz, po te, które likwidują cellulit. A wszystko to w zaciszu własnego domu!

Teraz profesjonalne spa możesz mieć we własnym domu: pielęgnacja twarzy

Technologiczne nowości coraz bardziej zachwycają! Tym razem skupimy się na tych, które zadbają o nasze ciało i samopoczucie. Nasz przegląd zaczniemy od urządzeń, które pielęgnują skórę twarzy. Na pewno słyszałaś już o słynnych szczoteczkach oczyszczających. Jeśli nie, to czas najwyższy poznać to cudo! Rio Facial Deep Skin Cleanser delikatnie zmywa makijaż, nadmiar sebum i codzienne zanieczyszczenia skóry. Wystarczy zaledwie minuta każdego dnia, aby intensywnie oczyścić pory, wspomóc mikrokrążenie, rozluźnić mięśnie twarzy i usunąć martwe komórki naskórka, odsłaniając bardziej miękką, gładszą cerę i nadając jej zdrowy blask.

media expertmedia expert fot. mediaexpert

Teraz spa możesz mieć we własnym domu: masażer antycellulitowy i do stóp

Jeśli chciałabyś pozbyć się cellulitu, to trafiłaś we właściwe miejsce! Wypróbuj elektryczną bańkę antycellulitową, która wygładza i ujędrnia skórę, poprawia krążenie i usuwa toksyny z organizmu już po kilku zastosowaniach. To połączenie aż 4 funkcji zapewnia kompleksowe działanie i maksymalizację efektów podczas jednego zabiegu. Światło czerwone pomaga zredukować przebarwienia, rozstępy i blizny. Dodatkowo przyśpiesza produkcję kolagenu, sprawiając, że skóra jest bardziej elastyczna. Kamienie magnetyczne umożliwiają zaś przeprowadzenie masażu GUA SHA, a użycie funkcji grzania nie tylko sprawia, że zabieg jest przyjemniejszy, ale przyśpiesza procesy zachodzące za sprawą światła czerwonego.

media expertmedia expert fot. mediaexpert

Spa możesz mieć we własnym domu: masażer uniwersalny

Jeśli poszukujesz odpoczynku i relaksu po bardzo wymagającym dniu, to urządzenie jest stworzone dla ciebie! Masażer ANLAN to mały, poręczny gadżet, który świetnie sprawdzi się podczas kąpieli, wylegiwania się w łóżku, a także w trakcie oglądania TV. Urządzenie pomoże pokonać wiele dolegliwości, których przyczyną jest ciągły stres i zmęczenie: ukoi ból głowy, pomoże rozluźnić mięśnie, a także usprawni krążenie krwi i pomoże w walce z bezsennością. Wszystko to jest możliwe po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku. Masażer wyposażony został w dodatkowe nakładki, które emitują światło o określonych długościach. Dzięki oddziaływaniu tzw. dalekiej podczerwieni, możemy poprawić krążenie krwi. Z kolei dzięki intensywnemu strumieniowi światła UV, możemy skutecznie zdezynfekować powierzchnię masażera. Wszystko po to, by korzystanie z niego było nie tylko przyjemne, ale i bezpieczne.

Więcej o:
Copyright © Agora SA