LEGO Technic zachwyci każdego fana motoryzacji! Zestawy kolekcjonerskie są idealne na prezent

Kto z nas nie zachwycał się kiedyś niesamowitymi klockami LEGO? Zestawy z serii LEGO Technic to szczególna gratka dla fanów motoryzacji, gdyż modele odzwierciedlają kultowe pojazdy w najmniejszych detalach. A ty który zestaw wybierzesz - bolid Formuły 1 czy czerwone Ferrari?

Kolekcjonerskie modele sportowe

Zestawy ze sportowymi samochodami cieszą się ogromną popularnością. Nie dość, że niesamowicie dokładnie odwzorowują rzeczywiste modele to składanie ich będzie zabawą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ogrom elementów, charakterystyczne detale oraz duże gabaryty złożonego modelu sprawiają, że LEGO Technic zachwyca się wiele osób. Nic dziwnego! Ciężko wyobrazić sobie lepszy prezent dla fana motoryzacji niż jego wymarzony sportowy pojazd w wersji kolekcjonerskiej.

LEGO TechnicLEGO Technic LEGO

Zestawy z pojazdami użytkowymi

W tej kultowej serii LEGO znajdziemy także pojazdy z kategorii użytkowej, takie jak dźwig, koparka, laweta czy helikopter ratunkowy. Może to być niezwykle atrakcyjny zestaw dla młodszych osób, które będą pod wrażeniem dokładności z jaką zaprojektowano te pojazdy, a także ile potrafią! Niektóre zestawy mają możliwość zdalnego sterowania, co jest ich ogromną zaletą. Zabawa potrwa z pewnością o wiele dłużej i sprawi wielką radość niejednemu dziecku i niejednemu dorosłemu!

LEGO TechnicLEGO Technic LEGO

Mini zestawy w atrakcyjnych cenach

W tej serii znajdziemy również szeroki wybór zestawów dla najmłodszych! Mają one o wiele mniej elementów, a ich złożenie jest proste i nie powinno stanowić problemu dla dzieci. Te mini zestawy mają także świetne ceny, więc jeżeli myślimy o jakimś małym prezencie dla fana motoryzacji to będzie to strzał w dziesiątkę. Tutaj także znajdziemy motocykl, monstertrucka, samolot czy ciężarówkę. Ciekawą opcją są zestawy 2w1. Przykładem jest pług śnieżny, który może przekształcić się w skuter śnieżny - to zależy już od dziecka, czym aktualnie będzie chciało się bawić!

LEGO TechnicLEGO Technic LEGO

Więcej o:
Copyright © Agora SA