Marzy Ci się mieszkanie w stylu industrialnym lub loftowym? Zobacz nasze propozycje mebli, które są proste, minimalistyczne i funkcjonalne. Zainspiruj się!

Nasz poradnik został stworzony dla wszystkich, którzy zastanawiają się, jakie meble i dodatki idealnie pasują do mieszkania w popularnym teraz stylu industrialnym. Wśród nich znajdziesz propozycje, które sprawią, że Twój dom stanie się atrakcyjny, ciepły i w stu procentach loftowy!

Zainspiruj się: loftowe meble

Marzy Ci się dom w stylu industrialnym lub loftowym? Zobacz nasz poradnik mebli od Ehokery.pl i pozwól, by stał się Twoją inspiracją! W naszym przeglądzie znajdziesz stoliki kawowe, szafki nocne, biurka oraz rozmaite dodatki, np. w postaci loftowych kwietników. Meble w stylu loftowym powinny być proste, minimalistyczne i funkcjonalne. Doskonałym wyborem będą geometryczne formy i surowe materiały. Jeśli chodzi o kolorystykę, to bez wątpienia sprawdzą się chłodne kolory. Naszą uwagę przyciągnął zestaw stolików 2 w 1 Praven. To idealny mały mebel, aby stworzyć dodatkową powierzchnię do przechowywania w kompaktowej przestrzeni. Mniejszy stół można łatwo wsunąć pod większy stolik - można używać je pojedynczo lub razem. To zdecydowanie praktyczne i przyciągające wzrok rozwiązanie dla niedużych pomieszczeń.

ehokeryehokery fot. ehokery

Zainspiruj się: kwietniki

Przy aranżacji wnętrza, tym bardziej tego w stylu industrialnym, nie zapominaj o roślinach! Do ich prezentacji niezastąpione będą klasyczne kwietniki loftowe. W naszych przeglądzie znajdziesz solidne modele, które charakteryzuje proste wzornictwo i atrakcyjny design - będą pasować do każdego nowocześnie urządzonego pomieszczenia w stylu loftowym, klasycznym czy industrialnym. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze detale. Doskonale nadają się do eksponowania kwiatów i pokazania ich wyjątkowych walorów. Nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

ehokeryehokery fot. ehokery

Proste, minimalistyczne i funkcjonalne

Nasz poradnik został stworzony dla wszystkich, którzy zastanawiają się, jakie meble i dodatki idealnie pasują do mieszkania w tym popularnym teraz stylu industrialnym. Zapoznaj się z nim i wybierz elementy wyposażenia, które będą najlepiej pasować do Twojego wnętrza. Wśród nich znajdziesz propozycje, które sprawią, że Twój dom stanie się atrakcyjny, ciepły i w stu procentach loftowy!

Więcej o:
Copyright © Agora SA