Jak zaaranżować modne domowe biuro? Zadbaj o swoją przestrzeń pracy!

Zadbaj o swoją przestrzeń do pracy! Domowe biuro to miejsce, w którym powinieneś czuć się dobrze, spokojnie i mieć możliwość kreatywnego myślenia. Nasz przegląd pomoże ci w wyborze najpiękniejszych mebli i dodatków!

Zadbaj o swoją przestrzeń pracy: fotele

Praca biurowa wymaga od nas wiele czasu spędzanego przed biurkiem. Jeśli często bywasz zmęczona/zmęczony niewygodną pozycją podczas pracy, powodem może być brak odpowiednio dobranego fotela. Zadbaj o to, aby meble do siedzenia były zawsze dobrze wyprofilowane i zainwestuj w porządny fotel. Świetnym wyborem będzie krzesło Sofia od marki George Azzar. Doskonale wyprofilowane oparcie pozwali na odpoczynek i relaks, a metalowe nogi, chociaż wyglądają na delikatne, w rzeczywistości są stabilne oraz solidne, między innymi dzięki poprzeczce, która wzmacnia ich konstrukcje. Krzesło zostało wyprodukowane w Polsce, a jego największym atutem jest opcja doboru tkaniny A i B, dzięki temu dopasowanie go do wnętrza staje się jeszcze łatwiejsze i daje więcej możliwości!

George Azzar.George Azzar. fot. George Azzar

Zadbaj o swoją przestrzeń pracy: biurka

Biurko to mebel niezbędny w naszym domowym biurze. Odpowiednio dobrany może znacznie poprawić nasze wyniki, a także wpłynąć pozytywnie na motywację do pracy. Przemyślana konstrukcja, dodatkowe półki czy chociażby niepowtarzalny wygląd to cechy, na które warto zwrócić uwagę. Postaw na produkt, który będzie miał komfortową przestrzeń dla dokumentów, notatek, książek, czy innych niezbędnych rzeczy. Optymalne wymiary mebla pozwolą Ci nie tylko na przemyślaną organizację otoczenia, ale także sprawią, że poczujesz komfort i wygodę, dzięki przybraniu prawidłowej pozycji ciała. Naszą uwagę przyciągnął model GEORGE - autorski projekt George Azzar, którego nie znajdziesz nigdzie indziej! Mebel zaskakuje niespotykaną, designerską i jednocześnie praktyczną konstrukcją. Minimalistyczne biurko łączy klasyczną prostotę z ukośnym kształtem części stelaża, która nadaje kompozycji lekkości.

George Azzar.George Azzar. fot. George Azzar

Zadbaj o swoją przestrzeń pracy: dodatki do biura

Zmiana aranżacji nie musi wiązać się z długotrwałym i kosztownym remontem. Przy pomocy odpowiednich dodatków możemy w szybki i prosty sposób odmienić wygląd każdego pomieszczenia! Dywany są jednym z takich elementów - w mgnieniu oka potrafią podkręcić charakter całego pokoju, są praktyczne, funkcjonalne i dodają wnętrzu przytulności. Podobną funkcję spełni stolik kawowy. Świetnie sprawdzi się na co dzień, ale też podczas przyjmowania gości. Można na nim postawić przekąski czy napoje, które wtedy zawsze będą pod ręką. Dzięki różnorodności dostępnych modeli możemy wybrać taki, który doskonale wpisze się w styl naszego domowego biura.

George AzzarGeorge Azzar fot. George Azzar.

Więcej o:
Copyright © Agora SA