W Pepco dekoracje świąteczne w niebanalnym stylu. Dom będzie emanował cudowną aurą! Kolory zachwycają

To ostatni moment na dekorację świąteczną domu. Jeśli znudziły ci się klasyczne ozdoby, a szukasz inspiracji, to ten styl może przypaść ci do gustu. Pepco oferuję kolekcje pięknych dekoracji w stylu glamour.

Dekoracja domu na święta to prawdziwa przyjemność! Wiele osób robi to już na początku miesiąca, ażeby wyjątkową aurą cieszyć się jak najdłużej. Już od dawna świąteczny wystrój wychodzi daleko poza udekorowanie choinki. Mamy prawdziwą ułańską fantazję. Popularne sieciówki podtykają coraz to nowsze inspiracji. Tak też jest w przypadku Pepco.

Święta w wersji glamour. Pepco zaskakuje kolorystyką

Jeśli znudziły ci się zielono-czerwone dekoracje to nowa kolekcja Pepco Glamour może podbić twoje serce. Zamiast czerwieni, mamy do czynienia z subtelnymi odcieniami różu, ale ważna jest też forma. Zamiast tradycyjnych okrągłych bombek do dyspozycji mamy kształt makaroników, diamentów i róż. To prawdziwa ujmująca nowinka! Kwieciste ozdoby na choinkę to trend prosto z Paryża. Nadają choince zupełnie nowy wyraz, a wręcz lekkość. No i mają jeszcze jedną zaletę, nie da się ich stłuc, zatem wszelkie podchody dzieci i zwierząt nie będą im straszne. 

Kolekcja Glamour PepcoKolekcja Glamour Pepco fot. Pepco

Uzupełnij je o złoto i srebro. To ponadczasowa klasyka

Do różu pięknie pasują złoto, srebro i biel, zatem powyższe dekoracje w Pepco możemy uzupełnić o białe i srebrne klasyczne bombki, figurki dziadka do orzechów i renifery. O aurę w domu możemy zadbać dzięki zestawom zapachowym, które nie tylko pięknie pachną, ale i cudownie wyglądają. Dyfuzorom i sprayom towarzyszą srebrne mini choinki.

Stoły możemy udekorować srebrzystymi świecznikami, oświetlonymi figurkami lub dekoracyjnymi świecami. Wnoszą niesamowity ciepły klimat do domu. W Pepco możemy nabyć coś wyjątkowego, a jest to duży szklany anioł, ze światełkami LED. Ta elegancka figurka, będzie przykuwać uwagę w twoim świątecznym wnętrzu.

Dekoracje świąteczne w PepcoDekoracje świąteczne w Pepco fot. kolaż Pepco

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.