Praktyczne i eleganckie akcesoria do łazienki. Z nimi zachowasz porządek i ułatwisz codzienność!

Modne, łazienkowe akcesoria są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie porządek, funkcjonalność i chcą stworzyć przytulną atmosferę w łazience. Przedstawiamy praktyczne i stylowe rozwiązania pozwalające stworzyć wygodne i piękne miejsce do codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.

Praktyczne i eleganckie akcesoria do łazienki: lustra

Tradycyjne lustra są zawsze modne, ale jeśli szukasz czegoś nieco bardziej intrygującego, ozdobne lustra w stylu glamour mogą być idealnym rozwiązaniem. Te nietypowe lustra dodają wnętrzu charakteru i sprawiają, że staje się ono bardziej interesujące. Mogą mieć różne rozmiary i kształty, co daje możliwość dopasowania ich do każdego pomieszczenia. Są nie tylko praktyczne, ale także stanowią interesujący element dekoracyjny. My stawiamy na fantastycznie zaprojektowane, okrągłe lustro w złotej ramie Estamo. Obok tej cudnej dekoracji nie da przejść się obojętnie! Zachwyca vintage urokiem dzięki swojej zdobionej, niecodziennej ramie - została ona zaprojektowana z połączonych ze sobą gęsto złotych liści miłorzębu. Dzięki temu prezentuje się ono niezwykle gustownie, wyrafinowanie, a zarazem designersko i modernistycznie.

.. fot. edinos

Praktyczne i eleganckie akcesoria do łazienki: szafki

Niewielkie, dyskretne szafki podwieszane to bardzo dobre rozwiązanie do stworzenia funkcjonalnej i harmonijnej aranżacji łazienki. Dzięki nim doskonale można oddzielić przestrzeń dla poszczególnych przedmiotów, jednocześnie nie zmniejszając powierzchni łazienki. Wybierając duży regał bardzo często przytłaczamy wnętrze i tracimy sporo miejsca. Wykorzystując kilka mniejszych, można adekwatnie do swoich potrzeb skomponować dobrze zorganizowaną, estetyczną przestrzeń, a przy okazji osiągnąć spektakularny efekt wizualny.

.. fot. edinos

Praktyczne i eleganckie akcesoria do łazienki: kosze na pranie

Kosze na pranie to nieodłączny element wyposażenia każdego domu oraz mieszkania. Wiele osób nie myśli jednak o nich zbyt wiele. Jest to błąd, gdyż wybór odpowiedniego kosza na pranie wpływa nie tylko na naszą wygodę, ale też na estetykę w pomieszczeniu, w którym jest on postawiony. Odpowiednio dobrany kosz na pranie wprowadzi do pomieszczenia ciepło oraz przytulność. Warto dobrać model dostosowany do indywidualnych potrzeb i estetycznych preferencji. Wybierając właściwy kosz na pranie, można mieć pewność, iż pranie będzie zawsze schludnie poukładane, a my sami nie będziemy musieli martwić się o brzydki widok stosu brudnych ubrań. 

.. fot. edinos

Więcej o:
Copyright © Agora SA