Wybierz czajnik, będzie wspaniałą ozdobą kuchennego blatu!

Czajnik to przedmiot, bez którego trudno wyobrazić sobie kuchnię. Dzisiaj, czajniki nie tylko są niezwykle praktyczne, ale także charakteryzują się świetnym designem, który może odmienić wygląd i styl przestrzeni kuchennej.

Nowoczesne czajniki elektryczne — połączenie praktyczności i stylu

Czajnik elektryczny należy do wyposażenia, które znajdziemy dziś praktycznie w każdej kuchni. Obecnie coraz więcej mieszkań korzysta tylko z prądu, więc czajniki elektryczne cieszą się rosnącą popularnością. Korzystają z nich również mieszkańcy posiadający gaz, gdy chcą zagotować wodę szybko albo w pomieszczeniu innym niż kuchnia. Wybierając czajnik elektryczny, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na wygląd, ten element przyciąga nasz wzrok w sklepie.

Poniższe modele wyróżniające się ciekawymi formami wprowadzą do kuchni powiew nowoczesności i modne trendy wzornictwa. Sprzęty te świetnie wpiszą się w aranżację nowoczesnego wnętrza.

CzajnikiCzajniki fot. CeneoCzajnik - designerski dodatek

Dla miłośników prostoty i nowoczesnego designu, minimalistyczny czajnik o ciekawej formie jest idealnym wyborem. Zwróć uwagę na modele cechujące się  prostymi liniami, gładką powierzchnią i eleganckim wykończeniem. Jeśli lubisz wzornictwo inspirowane poprzednimi dekadami, zwróć uwagę na czajniki utrzymane w stylistyce vintage oraz retro. Jeśli jesteś prawdziwym  kawoszem lub herbaciarzem, czajnik z kontrolą temperatury będzie świetnym rozwiązaniem. Umożliwia on precyzyjne ustawienie temperatury wody, co jest niezwykle przydatne podczas przygotowywania różnych napojów.

CzajnikCzajnik fot. Ceneo

Zobacz więcej propozycji od marki SMEG! 

Czajniki KitchenAid - wysoka jakość, elegancki styl

Czajniki KitchenAid cechują się pięknym i nowoczesnym wzornictwem, które wniesie element ponadczasowej elegancji do każdej kuchni. Zaprojektowany z myślą o wygodzie czajnik Artisan umożliwia ciche zagotowanie wody w kilka minut. Dostępny w bogatej kolorystyce o przyjemnie zaokrąglonych kształtach i zachęcającej stylistyce. Wyposażony jest w podwójne ścianki, które dłużej utrzymują temperaturę wody, jednocześnie zapobiegając nagrzewaniu się sprzętu. Ten designerski czajnik o pojemności 1,5 litra będzie prezentować się zjawiskowo na twoim blacie kuchennym!

CzajnikiCzajniki fot. Ceneo

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.