Wyciskarki do soków i blendery do smoothies. Te sprzęty pomogą ci zdrowo i pysznie jeść

Choć półki sklepowe uginają się od przeróżnych nowoczesnych i skomplikowanych urządzeń kuchennych, zwykły blender czy wyciskarka do soków wystarczą, aby nasza dieta była zdrowsza i wypełniona witaminami. Zobacz nasz przegląd!

Te sprzęty pomogą ci zdrowo jeść: wyciskarki do soków

Choć półki sklepowe uginają się od przeróżnych nowoczesnych, dużych i skomplikowanych urządzeń kuchennych, zwykły blender czy wyciskarka do soków wystarczą, aby nasza dieta była zdrowsza i wypełniona witaminami. Jeśli mają służyć latami i sprostać wielu kuchennym zadaniom, warto postawić na sprzęt wysokiej jakości. Naszą uwagę przyciągnęły wyciskarki do soków Hurom. Hurom H200 to najnowszy model wyciskarki wyprodukowany z pasji do świeżych, smacznych i klarownych napojów, które można bez problemu tworzyć we własnej kuchni. Dzięki zaawansowanej funkcji samoczynnego wyciskania soku, jedyne co trzeba zrobić, to napełnić komorę wsadową swoimi ulubionymi owocami czy warzywami i wrócić do codziennych obowiązków. Wyciskarka całą pracę wykona za nas! Funkcja automatycznego wyciskania soku opiera się na perfekcyjnym zaprojektowaniu urządzenia, które od teraz może automatycznie przenosić składniki prosto do misy. Wystarczy włączyć wyciskarkę i poczekać, jak skończy pracę! 

.. fot. ceneo

Te sprzęty pomogą ci zdrowo jeść: blendery

Jeśli lubisz się zdrowo odżywiać, to na pewno przyda ci się niezawodny blender! Szczególnie model Sencor jest warty uwagi. Ten niezwykle łatwy w obsłudze blender sprawdzi się w każdej kuchni! To wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, w którym łatwo i szybko przygotujesz zupy, sosy i koktajle. Dzięki temu możesz nawet codziennie przygotowywać świeży napój i zabrać go ze sobą gdziekolwiek chcesz. Butelki są łatwe do zamknięcia, a pokrywy są wyposażone w otwory do picia. Jego kubki, pokrywy i noże można w łatwy sposób wyczyścić — wystarczy, że rozłączysz jego elementy i wstawisz do zmywarki.

Te sprzęty pomogą ci zdrowo jeść: sokowirówki

Fanów świeżego soku z miąższem na pewno zachwyci dobrej jakości sokowirówka. Ta od PHILIPS sprawdzi się idealnie. Może pochwalić się technologią FiberBoost, która pozwala wybrać konsystencję soku za pomocą przycisku — od orzeźwiającego, klarownego soku po bardziej kremowy z zawartością miąższu większą nawet o 50%. Dzięki temu każdy może cieszyć się sokiem przygotowanym tak, jak lubi. Ten model zawiera również wyjątkową funkcję wstępnego czyszczenia, która pozwala na szybkie wypłukanie sokowirówki pomiędzy wyciskaniem różnych soków lub po zakończeniu wyciskania. Wlewanie wody do urządzenia za pomocą popychacza powoduje powstawanie swego rodzaju fontanny usuwającej wszelkie pozostałości. Jak dla nas ideał!

.. fot. ceneo

Więcej o:
Copyright © Agora SA