Pachną obłędnie i tworzą niepowtarzalny nastrój! Oto świece, z którymi zima będzie przytulniejsza

Zima to czas, w którym chętniej zapalamy świeczki, by wprowadzić do domu przytulny nastrój. Odkryjcie nasze propozycje świec, które pięknie pachną i stworzą w domu relaksującą atmosferę.

Świece, z którymi zima będzie przytulniejsza

Zimowe miesiące to okres, w którym szczególnie warto dbać o swoje samopoczucie. Zacznij od doceniania drobnych przyjemności, które umilają codzienność, takich jak przytulny dom, ciepłe łożko, wygodny fotel. Jeśli chcesz, żeby twój dom był oazą spokoju, w którym możesz odpocząć, gdy za oknem plucha, to warto zainwestować w drobne akcesoria, które ci w tym pomogą. Jednym z nich mogą być właśnie pięknie pachnące świeczki. Wprowadzą do domu przytulny nastrój i stworzą relaksującą atmosferę.

Świece, z którymi zima będzie przytulniejsza: Yankee Candle

Yankee Candle tworzy świece zapachowe cenione na całym świecie. Hasłem przewodnim marki jest "pasja zapachu". Świece tworzone przez Yankee Candle charakteryzują się wyjątkową jakością oraz niezwykłym, intensywnym zapachem. Wytwarzane są z najwyższej jakości surowców i poddawane testom w obecności najlepszych specjalistów. Specjalnie wyselekcjonowane surowce sprawiają, iż zapachy świec są autentyczne i zachwycające, a przy tym nie zakłócane aromatem parafiny. Ręcznie prasowane knoty sprawiają, że świeczka pali się stabilnie i równomiernie oraz wypala się do samego końca.

Świece, z którymi zima będzie przytulniejsza: Flagolie

Co wyróżnia świecę Flagolie? Świece wykonane są z naturalnego i ekologicznego wosku sojowego - wolnego od GMO i pestycydów. Dodatkowo, wosk sojowy znany jest z tego, że wydziela z siebie znacznie mniej sadzy, niż inne popularne woski. Całość dopełnia starannie dobrana kompozycja zapachowa świecy, która pozbawiona jest zbędnych, sztucznych dodatków i wypełniaczy. Nam do gustu bardzo przypadła świeca sojowa Far out east wykonana z naturalnego wosku sojowego. Drewno sandałowe to bogaty, balsamiczny, eteryczny zapach z wyczuwalną nutą drewna, który w połączeniu z piżmem tworzy sensualną, orientalną kompozycję będącą w tym zapachu nutami bazy. Dzięki przełamaniu jaśminem i różą słodkich, ale drzewnych zapachów, świeca przywiedzie na myśl klimatyczną, chińską herbaciarnię pełną jaśminowej herbaty.

Więcej o:
Copyright © Agora SA