Od razu stanie się ulubionym sprzętem w twojej kuchni. Te ekspresy do kawy to świetny zakup!

Dobry ekspres do kawy już od kilku lat staje się standardem w każdej kuchni. Decydując się na jego zakup, warto poszukać takiego, który oszczędzi nasz czas i sprawi, że każda filiżanka będzie smakowała znakomicie. Jaki ekspres do kawy wybrać? Zobacz nasze propozycje.

Te ekspresy do kawy to świetny zakup

Ekspresy, które znajdziesz w ofercie Rozetka.pl z pewnością zadowolą miłośników kawy, którzy nie lubią długo czekać na filiżankę swojego ulubionego napoju. Zapewnia to przemyślana konstrukcja i duża moc urządzeń. Model Black+Decker BXCO1200E to idealne rozwiązanie dla wszystkich fanów kawy. Ten prosty w obsłudze i wydajny ekspres pozwoli Ci przygotować gorący napój, który urzeka swoim smakiem, aromatem i wyglądem. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej model, jest łatwy w obsłudze, ale co równie ważne, łatwy w czyszczeniu. Wymiana wkładu z kawą i napełnienie zbiornika na wodę to kwestia kilku minut. Wszystko to doskonale sprawdzi się w domowym zaciszu. Dodatkową przydatną funkcją jest wbudowany spieniacz do mleka, który pozwala na przygotowanie profesjonalnego cappuccino, Caffe Latte lub Caffe Cortado - zupełnie jak w Twojej ulubionej kawiarni!

.. fot. rozetka

Te ekspresy do kawy to świetny zakup: ekspres przelewowy

Ekspres przelewowy jest z reguły tańszy niż jego odpowiednik ciśnieniowy, a do tego parzy wyśmienitą i aromatyczną kawę. Pozwala także przygotować napój dla całej rodziny, a to dzięki dołączonemu dzbankowi. Jaki model polecamy? Stylowy ekspres do kawy Haden Dorset pozwoli Ci przygotować aż 12 filiżanek napoju jednocześnie. Moc kawy, czas parzenia i temperaturę możesz regulować za pomocą wygodnych przycisków na panelu. Posiada nowoczesny design i metalową obudowę, jak i również funkcję Anti-Drip, która zapobiega kapaniu kawy. Dzięki niemu możesz codziennie cieszyć się świeżą i pyszną kawą z samego rana!

.. fot. rozetka

Te ekspresy do kawy to świetny zakup: DeLonghi

Jeśli jesteś koneserem wyrazistego smaku i aromatu kawy, to ekspres DeLonghi ECAM 350.15 B stanie się Twoim osobistym baristą. Objętość jego pojemnika 1,8 litra pozwoli Ci przygotować kawę nie tylko dla siebie, ale także dla znajomych i bliskich. Ten konkretny model jest bardzo prosty w obsłudze. Dla Twojej wygody został wyposażony w intuicyjny ekran dotykowy. Możesz użyć zarówno kawy mielonej, jak i ziarnistej. Wbudowany młynek o 13 stopniach mielenia pozwoli Ci przygotować kawę, którą lubisz. Dbanie o swojego baristę również nie wymaga wysiłku – tacę i wyjmowane części można myć w zmywarce. Jak dla nas spełnia wszystkie potrzeby!

.. fot. rozetka

Więcej o:
Copyright © Agora SA