Modne dekoracje nie muszą być drogie. Plakaty i grafiki na ścianę podkręcą charakter każdego wnętrza.

W Empik Foto znajdziesz ogromny wybór stylowych plakatów pasujących do większości stylów wystroju wnętrz. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Odśwież wygląd swoich ścian i ozdób je modnymi grafikami!

Grafiki na ścianę podkręcą charakter każdego wnętrza: do salonu i sypialni

Ściany w naszych domach to wspaniała przestrzeń, którą można ciekawie wykorzystać przy aranżacji. Jeśli chcemy nadać wnętrzu charakter, a przy tym nie mamy ochoty na gruntowny remont, świetnym pomysłem będą plakaty i grafiki dekoracyjne! Pozwolą one w szybki sposób odmienić każde pomieszczenie. Szeroki wybór różnorodnych wzorów, motywów, kolorów oraz ram sprawi, że z pewnością dopasujemy grafiki do stylu, w jakim urządzony jest nasz dom. Dodatkowo w przyszłości w prosty sposób przeprowadzimy kolejną metamorfozę wnętrza, zastępując dany plakat innym. Ogromny wybór stylowych plakatów w świetnych cenach znajdziesz w Empik Foto. Czas odświeżyć wygląd ścian!

.. fot. empikfoto

Grafiki na ścianę podkręcą charakter każdego wnętrza: dla zakochanych

Dekoracyjne plakaty to nie tylko świetny element aranżacji wnętrza, ale również idealny pomysł na prezent! Każdy lubi być obdarowywany, więc nasza druga połówka na pewno ucieszy się z modnej, a zarazem uroczej grafiki. Plakat z hasłem "You're my favourite human" będzie niezwykle miłą niespodzianką, która rozczuli za każdym razem, kiedy się na niego spojrzy. Zobacz również nasze pozostałe propozycje i zainspiruj się! Jesteśmy pewni, że wywołają uśmiech na twarzy twoich bliskich.

.. fot. empik foto

Grafiki na ścianę podkręcą charakter każdego wnętrza: do pokoju dziecka

Dekorowanie pokoju dziecka może okazać się nie lada wyzwaniem. Jak nadać mu klimatu, spowodować żeby efekt był ciekawy dla malucha jak i rodzica? Czasami to nie tylko kwestia mebli, ale właśnie dodatków. Jeśli więc chcecie nadać trochę świeżości i wyrazistości pustym ścianom w pokoju dziecka, to trafiliście we właściwe miejsce! Ciekawy efekt możecie osiągnąć za pomocą wszelkich dekoracji naściennych, stworzonych z myślą o najmłodszych. Dekorowanie ścian to także świetny sposób na wykazanie się kreatywnością i uwolnienie duszy artysty. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć naprawdę wyjątkowe kompozycje, które będą znakiem charakterystycznym naszego mieszkania.

.. fot. empik foto

Więcej o:
Copyright © Agora SA