"Sezon na" inteligentne zamki do drzwi Gerda tedee

Zamek tedee od Gerdy to prawdziwa rewolucja wśród zamków. Teraz możesz używać swojego smartfona, żeby otwierać lub zamykać drzwi, nawet zdalnie!

Otwieranie drzwi smartfonem

Wraz z postępem technologii wzrasta ilość urządzeń codziennego użytku, które można kontrolować za pomocą smartfona. Zautomatyzowane zamki tedee powered by Gerda mają przewagę nad klasycznymi. Przede wszystkim oferują dodatkowe funkcjonalności, bez pozbawiania cię podstawowej funkcji. Wciąż możesz używać klucza w sytuacji, gdy np. smartfon niespodziewanie ci się rozładuje.

Inteligentny zamek tedee to synonim szybkiego i prostego montażu w domowych warunkach oraz szereg komfortowych rozwiązań w twoim domu! Teraz możesz zachować swoją wkładkę oraz klucze i cieszyć się wygodą inteligentnego zamka.

Zamek jest zamontowany po wewnętrznej stronie drzwi i jest niewidoczny dla osób postronnych. Zamek opracowany przez inżynierów GERDY i specjalistów IoT, pozwala na otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą urządzenia mobilnego. Może to być twój smartfon, tablet z systemem iOS lub Android. Aplikacja działa również na Apple Watch. System zgodny z ponad 15 systemami smart home, w tym z Google Home, Amazon Alexa, Homey, FIBARO, Grenton i Ampio. Możesz sterować zamkiem tedee GO za pomocą asystentów głosowych, takich jak Hey Google czy Amazon Alexa na kompatybilnych urządzeniach, lub przez aplikację Skróty z pomocą Siri. Chcesz zamknąć, otworzyć lub sprawdzić stan drzwi? Wystarczy zapytać! Aby skorzystać z tych funkcji, musisz sparować tedee GO z podłączonym do internetu bridgem tedee.

Gerda TedeeGerda Tedee fot. Gerda

Jak działają smart zamki tedee?

To naprawdę proste! Najpierw konieczna jest wymiana wkładki w drzwiach na tę, która jest w zestawie. Możesz zająć się tym własnoręcznie – nie jest to skomplikowana operacja. Instalacja może również zostać wykonana przez specjalistów. Po wymianie wkładki w drzwiach inteligentny zamek paruje się z tedee bridge. To router WiFi / bluetooth, z którym łączysz się swoim smartfonem. W ten sposób zyskujesz kontrolę nad otwieraniem lub zamykaniem drzwi.

Spodziewasz się gości, ale przygotowywanie wspólnego dania zupełnie cię zajęło? Kilkoma kliknięciami na smartfonie otworzysz inteligentny zamek i wpuścisz ich do środka. Wyjechałeś, a sąsiad podlewa kwiaty? Możesz udostępnić klucz cyfrowy komuś, kto potrzebuje dostępu do domu podczas twojej nieobecności. Technologia zamków tedee powered by Gerda umożliwia całkowicie zdalne zarządzanie pracą zamka. Gdziekolwiek jesteś, jeśli posiadasz smartfon z dostępem do internetu, masz możliwość sprawdzenia stanu zamka, otwarcia go lub zamknięcia, a nawet wygenerowania dostępu dla osób trzecich. Wygenerowany wcześniej klucz cyfrowy będzie możliwy do wykorzystania po zbliżeniu się do drzwi i nawiązania łączności z tedee bridge. To także doskonałe rozwiązanie dla najemców krótkoterminowych. Otwieranie smartfonem zdecydowanie ułatwia życie każdemu, kto ceni sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania.

Gerda TedeeGerda Tedee fot. Gerda

Aplikacja tedee - innowacyjne opcje zawsze pod ręką 

Jakie zalety ma aplikacja tedee? Oto najważniejsze z nich:

  • Zdalna obsługa zamka

Przekazuj wirtualnie klucze do domu, mieszkania bądź biura. Otwieraj i zamykaj drzwi zdalnie z dowolnego miejsca poza domem oraz sprawdzaj aktywność swojego zamka.

  • Dziennik aktywności

W każdej chwili, gdziekolwiek jesteś, możesz sprawdzić kto otwierał lub zamykał drzwi. Aplikacja pokazuje również rodzaj akcji (np. zamknięty/otwarty: ręcznie, przyciskiem, aplikacją). 

  • Powiadomienia

Dostosuj powiadomienia według swoich potrzeb. Aplikacja zakomunikuje ci gdy ktoś otworzy lub zamknie drzwi. Poinformuje o próbie otwarcia drzwi podczas twojej nieobecności oraz ostrzeże w przypadku niskiego stanu naładowania baterii.

  • Auto-otwieranie

Zapomnij o szukaniu kluczy w torebce podczas powrotów z zakupów. Teraz możesz ustawić funkcję auto-otwierania a drzwi odryglują się, gdy znajdziesz się w pobliżu.

TedeeTedee fot. Gerda

Copyright © Agora SA