Jak stworzyć harmonię w sypialni? Wybierz designerskie, ale praktyczne meble!

Sypialnia to miejsce, w którym komfort, odpoczynek i poczucie bezpieczeństwa powinny być najważniejsze. Aby tak się stało warto zadbać o tą przestrzeń i zaaranżować ją tak, by panowała tam harmonia. Drogą do sukcesu jest wybranie odpowiednich mebli, między innymi szafek nocnych. Jak to zrobić? Podpowiadamy!

Stoliki nocne w stylu loftowym

Styl industrialny, czy też loftowy to ostatnio jeden z popularniejszych nurtów w architekturze wnętrz. Surowy charakter może nie przypaść do gustu każdemu, jednak cieszy się ogromnym uznaniem w polskich domach. W łatwy sposób można wpleść ten styl do sypialni na przykład dzięki niewielkim meblom, takim jak szafki nocne. Stoliki z metalowymi nóżkami nie zajmą dużo miejsca, a dzięki pojemnym szufladkom będą niezwykle praktycznym dodatkiem do wnętrza. Ten model z marmurowym frontem prezentuje się luksusowo i elegancko!

stoliki nocne w stylu loftowymstoliki nocne w stylu loftowym Strefa Sypialni

Szafki kontynentalne

Te stoliki zaprojektowano tak, aby pasowały kształtem, stylem i fakturą do łóżek kontynentalnych tej firmy. Nam podoba się taka spójność, dzięki temu łóżko wraz z szafkami staje się centrum sypialni i dyktuje styl dla reszty wnętrza. Mimo że ten typ szafek zajmuje nieco więcej miejsca ze względu na masywność to nadal jest praktyczny i pojemny – do dyspozycji mamy dwie głębokie szuflady, a w niektórych modelach jeszcze półeczkę z szybą i szklany blat. Ta opcja powinna przypaść do gustu osobom, które lubią wnętrza w stylu glamour.

szafki nocne kontynentalneszafki nocne kontynentalne Strefa Sypialni

Stoliki nocne w oryginalnym designie

Do minimalistycznych, przestronnych lub nawet awangardowych wnętrz świetnie wpasują się nietypowe formy, kolory i projekty. Do takich można zaliczyć te szafki nocne, które z pewnością ożywią wnętrze i dodadzą przysłowiowej kropki nad "i". Naszą uwagę zwrócił stolik nocny z naturalnego drewna, którego front został obity materiałem. Kolor oraz fakturę materiału można spersonalizować i wybrać tak, by wraz z łóżkiem utworzyła się spójna kompozycja. Takie rozwiązania we wnętrzach tworzą harmonię, dzięki której dom staje się miejscem relaksu i odpoczynku.

szafki nocne w oryginalnym designieszafki nocne w oryginalnym designie Strefa Sypialni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.