Praktyczne akcesoria do łazienki. Umilą i ułatwią wiele zadań!

Jeśli cenisz sobie sobie porządek, funkcjonalność, a zarazem przytulną atmosferę w łazience to musisz mieć te akcesoria! Wybraliśmy praktyczne dodatki w świetnych cenach!

Praktyczne akcesoria do łazienki: miękkie ręczniki

Modne, łazienkowe akcesoria są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie porządek, funkcjonalność i chcą stworzyć przytulną atmosferę w łazience. Przedstawiamy praktyczne i stylowe rozwiązania pozwalające stworzyć wygodne i piękne miejsce do codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Ręczniki to jedne z najważniejszych tekstyliów w każdym domu. Wisząc w łazience, są widoczne dla każdego, kto do niej wejdzie, dlatego ważne, aby poza funkcjonalnością cechowały się także pięknym wykonaniem. Dostępne na Rozetka.pl modele zostały wykonane z najwyższą starannością, będą więc odpowiednio delikatne nawet dla wrażliwej skóry. Są niezwykle puszyste, aksamitnie i szybkoschnące, a imponująca paleta kolorystyczna sprawi, że każdy znajdzie idealny odcień do swojej łazienki. Świetnie sprawdzą się również na basenie, na plaży oraz na siłowni!

.. fot. rozetka

Praktyczne akcesoria do łazienki: suszarki na ubrania i lusterka

Słyszałeś już o elektrycznych suszarkach na ubrania? NOVEEN ECD25 to idealne rozwiązanie dla każdego domu. Szybko i skutecznie wysuszy ubrania niezależnie od pory roku i pogody. Można jej także używać jako zwykłej suszarki – bez zasilania. Wyposażona jest w timer umożliwiający zaprogramowanie czasu pracy. Suszarka wykonana jest z lekkiego aluminium. Dzięki temu urządzeniu zapomnisz o problemach z suszeniem ubrań i będziesz cieszyć się komfortem i przytulnością w swoim domu.

.. fot. rozetka.pl

Praktyczne akcesoria do łazienki: zapachowe świeczki

Jeśli chcesz, żeby twoja łazienka była oazą spokoju, to warto zainwestować w drobne akcesoria, które ci w tym pomogą. Jednym z nich mogą być właśnie pięknie pachnące świeczki. Wprowadzą przytulny nastrój i stworzą relaksującą atmosferę. Polecamy zwrócić uwagę na modele Yankee Candle, które cenione są na całym świecie. Charakteryzują się wyjątkową jakością oraz niezwykłym, intensywnym zapachem. Wytwarzane są z najwyższej jakości surowców i poddawane testom w obecności najlepszych specjalistów. Specjalnie wyselekcjonowane surowce sprawiają, iż zapachy świec są autentyczne i zachwycające, a przy tym nie zakłócane aromatem parafiny. Ręcznie prasowane knoty sprawiają, że świeczka pali się stabilnie i równomiernie oraz wypala się do samego końca.

.. fot. shutterstock

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.