Modne stoliki nocne. Są niezwykle praktyczne i podkręcą charakter każdej sypialni

Szafki i stoliki nocne są niezbędne w każdej sypialni! Nie dość, że są bardzo praktyczne, to również niezwykle ważny element dekoracyjny, który może nadać ton całej aranżacji.

Modne stoliki nocne: ciepłe barwy

Szafka nocna to niekwestionowany bohater sypialnianej aranżacji. W tym małym meblu przechowujemy niewielkie, lecz niezwykle potrzebne przedmioty. Ten nieduży mebel do sypialni umożliwia nam niezrównaną wygodę – dzięki niemu najpotrzebniejsze rzeczy, jak budzik, telefon, ładowarka czy książka, mamy zawsze w zasięgu ręki. Niektóre z nocnych szafek posiadają ponadto praktyczne, pojemne szuflady, dzięki którym z łatwością przechowamy najróżniejsze przedmioty. Oczywiście, to nie tylko praktyczne rozwiązanie - to również niezwykle ważny element dekoracyjny, który może nadać ton całemu wystrojowi sypialni!

.. fot. strefasypialni

Modne stoliki nocne: chłodne barwy

Aranżacja sypialni jest ważnym aspektem tworzenia przytulnego i relaksującego miejsca w domu. Jeśli obawiasz się, że dobrze zaprojektowana sypialnia wiąże się ze sporym wydatkiem, to nic bardziej mylnego! W tym artykule udowodniamy, jak niewielkim kosztem możesz stworzyć przestrzeń, w której design spotyka się z funkcjonalnością. Tutaj właśnie na myśl od razu przychodzą praktyczne stoliki nocne! Od razu przypadły nam do gustu te dostępne na Strefasypialni.pl. Zwróć uwagę na minimalistyczny czarny stolik z ozdobnym uchwytem w kształcie koła. Jego prosty, a zarazem ciekawy design sprawdzi się w niejednej sypialni.

.. fot. strefasypialni

Modne stoliki nocne: drewno w roli głównej

Stolik przy łóżku to dla nas must have - nie dość, że dopełnia aranżacje, to jest bardzo praktyczny. Szafka nocna może zdecydowanie podnieść komfort Twojego wieczornego wypoczynku. Poszukując najfajniejszego modelu, naszą uwagę od razu przyciągnął industrialny stolik nocny LOFT COLOR. Jego metalowe elementy pięknie komponują się z płytą imitującą drewno! Posiada on blat idealnych rozmiarów na postawienie nocnej lampki, a pojemna szuflada zmieści nie tylko ładowarkę, ale i sporo innych drobiazgów, dzięki czemu zachowasz porządek w sypialni. Dodatkowo charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie ci służyć przez lata!

.. fot. strefasypialni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.