Instabook dla każdego fana Instagrama! Przenieś instagramowe wspomnienia na kartki albumu!

Chcesz zatrzymać te chwile, które udokumentowałaś z myślą o social mediach? Zachowaj je na zawsze w wersji fizycznej w mini fotoksiążce!

Czym jest Instabook?

Instabook to mini fotoksiążka w formacie 15x15 cm, która pozwoli Ci zebrać ulubione zdjęcia z mediów społecznościowych (i nie tylko!) i przenieść je na kartki papieru. Nowoczesne, minimalistyczne szablony przygotowane na różnorodne okazje pomogą Ci oprawić Twoje fotografie w ciekawy sposób tworząc kieszonkową książkę ze zdjęciami, która przywoła wyjątkowe wspomnienia. To Ty decydujesz o finalnym wyglądzie Instabooka! Wybierz twardą lub miękką okładkę i dowolnie ją spersonalizuj. Uzupełniając projekt możesz wybierać różne układy zdjęć - kwadratowych, pionowych i poziomych, zmieniając ich wielkość i dostosowując do swojej wizji. Pobudź kreatywność i stwórz pamiątkę na lata!

.. fot. empikfoto

Mini fotoksiążka na wiele okazji

Instabook to doskonały sposób na uwiecznienie wyjątkowych momentów z naszego życia i podzielenie się nimi z najbliższymi. Można w nim zamieścić zdjęcia z ważnych wydarzeń i uroczystości, takich jak ślub, narodziny dziecka, wakacje, urodziny, czy też po prostu zebrać ulubione ujęcia z ostatniego miesiąca czy roku. Instabook, dzięki gotowym szablonom i układom stron, jest łatwy do stworzenia i pozwala na kreatywne przedstawienie zdjęć. Dodając opisy, możesz jeszcze bardziej wzbogacić ich wartość sentymentalną. Zachęcamy do tworzenia mini fotoksiążek typu Instabook regularnie - wykreuj całą kolekcję wspomnień!

.. fot. empikfoto

Instabook jako pomysł na prezent

Instabook to również świetny pomysł na prezent na różne okazje. Sprawdzi się jako miły dodatek do większego podarunku, drobny upominek dla przyjaciółki lub przyjaciela, ale również jako podziękowanie dla gości po ważnej uroczystości - ślubie, komunii, chrzcie. Mini fotoksiążka pomoże Ci uwiecznić najważniejsze momenty i mieć je zawsze pod ręką, by wracać do ukrytych w niej wspomnień z uśmiechem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.