Designerskie oświetlenie, które będzie we wnętrzu jak dzieło sztuki

Poznaj designerskie oświetlenie włoskiej marki Slamp. Tu wspaniałe wzornictwo łączy się z ekskluzywnymi materiałami oraz zrównoważoną technologią.

Designerskie oświetlenie Slamp

Slamp to włoska marka, która specjalizuje się w projektowaniu dekoracyjnego oświetlenia, wychwytując najnowsze trendy, czerpiąc ze świata przyrody, architektury i świata designu. 

Lampa wisząca CLIZIA MAMA NON MAMA to subtelna konstrukcja stworzona z nowoczesnych materiałów. Ręcznie robiona lampa z tworzywa Cristalflex, swój kształt zawdzięcza darom natury. Delikatne płatki, łudząco przypominające liście koniczyny będą korespondowały z pomieszczeniami różnego typu. System magnetyczny, w który wyposażono lampę, pozwala na łatwy montaż oraz utrzymanie czystości produktu. Dzięki wykonaniu w nietypowy sposób, lampa będzie tworzyć niezwykle intrygujący i przyjemny efekt iluminacji świetlnej.

Lampa CLIZIA PIXEL to delikatna konstrukcja stworzona z nowoczesnych materiałów. Wykonana ręcznie lampa z tworzywa Cristalflex będzie perfekcyjną ozdobą każdego pokoju. Intrygujący wzór jest subtelnym dodatkiem, który dopełnia elegancką całość. Model zapewni niepowtarzalną iluminację świetlną wszędzie tam, gdzie zostanie zamontowany. Lampa pasuje równie dobrze w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, przedpokoju, jak i przestrzeni komercyjnej. Co jeszcze cechuje ten model? Czerwony kabel dla urozmaicenia gustownej całości.

LampyLampy fot. elampy

Designerskie oświetlenie Slamp: dzieło sztuki we wnętrzu

Pełna wdzięku lampa wisząca NEW ÉTOILE PRISMA zachwyca starannością wykonania i nieoczywistym designem. Produkt wykonany z materiału o nazwie Lentiflex cechuje piękny wygląd, system magnetyczny ułatwiający montaż oraz czyszczenie, czy możliwość ściemniania. Co więcej, ułatwiony dostęp do panelu LED umożliwia również łatwą wymianę i konserwacje komponentów produktu. Ta lampa to element wyposażenia od którego nie sposób oderwać wzrok - włoski projekt jest na tyle uniwersalny że będzie pasował do wnętrza każdego typu.

Lampę wiszącą VELI COUTURE charakteryzuje falisty design, który zachwyca swoimi miękkimi kształtami. Propozycja idealna do salonu, sypialni, jadalni i przestrzeni komercyjnej. Model inspirowany światem mody - fałdy, plisy i miękkie kształty, przypominają swym wyglądem tkaninę w pracowniach krawieckich najbardziej znanych projektantów.

LampyLampy fot. slamp.com

Designerskie oświetlenie Slamp: biżuteria dla wnętrz 

Lampa MIDA to wielofunkcyjny i gustowny model do eleganckich wnętrz. Plafon składa się z wielu kwadratowych i prostokątnych elementów wykonanych z materiałów opatentowanych przez producenta. Kolorystyka jest niezwykle wykwintna, a wykonanie w taki sposób, by każda część przypominała swoim wyglądem kamienie szlachetne, nadaje lampie dodatkowego uroku. Wielokolorowe kryształki są bardzo dobrze do siebie dobrane pod względem barw, tworząc modną całość. Magnetyczny system ułatwia montaż oraz utrzymanie czystości produktu. Model można zastosować zarówno jako oświetlenie główne - lampa sufitowa, jak i jako dodatkowe w postaci kinkietu.

LampyLampy fot. slamp.com

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.