Feeria barw i fantastyczny design! Oświetlenie tej włoskiej marki jest jak biżuteria dla wnętrz

Jeśli jeszcze nie znasz tej włoskiej marki, która robi wspaniałe oświetlenie - czas najwyższy nadrobić zaległości! Podążanie za najnowszymi trendami, wspaniałe wzornictwo oraz feeria barw - tym charakteryzują się lampy od Slamp.

Designerskie lampy wiszące

Lampa wisząca AVIA  to prawdziwa instalacja artystyczna. Perfekcyjna propozycja dla wszystkich miłośników niekonwencjonalnych dodatków do wnętrz, ceniących sobie nowoczesność oraz innowacyjne rozwiązania. Konstrukcja wykonana z pięćdziesięciu różnorodnych warstw poliwęglanu tworzyć będzie ciekawą iluminację świetlną. 

Lampa wisząca GOCCIA to perfekcyjne połączenie nietradycyjnego wyglądu z innowacyjną formą. Model składa się z rozety utrzymującej za pomocą żyłki nowoczesną konstrukcję, która zachwyca oko swoją fantazyjną formą. Przeplatające się pasy z tworzywa kreują załamania zapewniające fantastyczną iluminację.

Lampa wisząca GEMMY to nowoczesna propozycja do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu oraz przestrzeni komercyjnej. Model z tworzywa o nazwie Lentiflex ma niezwykle ciekawą fakturę oraz kształt klosza. Specjalny materiał zapewnia bardzo płynne rozprowadzenie światła po pomieszczeniu oraz tworzy przyjemną atmosferę w pokoju.

Designerskie lampy wisząceDesignerskie lampy wiszące fot. slamp.com

Designerskie lampy stołowe

Lampa stołowa MOON to wielki powrót do przeszłości! Model produkowany 8jeszcze w latach 1993-2000 znów powrócił do produkcji. Lampa została wzbogacona o modne dodatki, dzięki czemu jest świetnie dostosowana do najnowszych trendów. Marmurkowy deseń i aluminiowe wykończenie świetnie koresponduje z nowoczesnymi i eleganckimi wnętrzami.

Lampa stołowa GEMMY PRISMA jest nowoczesną propozycją do wielu przestrzeni - salonu, sypialni, jadalni, gabinetu oraz przestrzeni komercyjnej. Model z tworzywa o nazwie Lentiflex, o transparentnym wykończeniu, posiada niezwykle ciekawą fakturę oraz kształt klosza. Specjalny materiał zapewnia bardzo płynne rozprowadzenie światła po pomieszczeniu oraz tworzy przyjemną atmosferę w pokoju.

Futurystyczny kształt lampy stołowej BACH sprawia, że staje się ona eleganckim, a wręcz wyrafinowanym dodatkiem. Załamania widoczne w fakturze powodują załamanie światła, co daje ciekawy element iluminacyjny.

Designerskie lampy stołoweDesignerskie lampy stołowe fot. elampy

Designerskie plafony

Lampa MIDA to wielofunkcyjny i gustowny model do eleganckich wnętrz. Plafon składa się z wielu kwadratowych i prostokątnych elementów wykonanych z materiałów opatentowanych przez producenta. Kolorystyka jest niezwykle wykwintna, a wykonanie w taki sposób, by każda część przypominała swoim wyglądem kamienie szlachetne, nadaje lampie dodatkowego uroku. Wielokolorowe kryształki są bardzo dobrze do siebie dobrane pod względem barw, tworząc modną całość. Magnetyczny system ułatwia montaż oraz utrzymanie czystości produktu. Model można zastosować zarówno jako oświetlenie główne - lampa sufitowa, jak i jako dodatkowe w postaci kinkietu.

Designerskie plafonyDesignerskie plafony fot. slamp.com

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.