Te garnki musisz mieć w swojej kuchni! Nasze babcie je kochają

Porządny garnek żeliwny można znaleźć w kuchni u niejednej babci. Za co uwielbiają je nasze seniorki? Powodów jest naprawdę wiele - sprawdź!

Trwałe, a w niskich cenach!

Niejedna babcia potwierdzi, że garnek żeliwny to niezbędne wyposażenie kuchni. Mimo że obecnie na rynku mamy szeroki wybór naczyń i przyborów do gotowania to ten typ garnków jest jednym z najbardziej praktycznych w kuchni. Żeliwne garnki genialnie przewodzą ciepło, więc podczas gotowania rozchodzi się ono równomiernie, a po skończonym gotowaniu długo je utrzymują. Jest to świetny sposób na zmniejszenie zużycia energii podczas gotowania. Co więcej, garnki żeliwne nie wydzielają szkodliwych substancji podczas użytkowania i nie wchodzą w reakcję z potrawami o kwaśnym odczynie. Miłośnicy kuchni z pewnością docenią takie właściwości, zwłaszcza że dobre garnki żeliwne można znaleźć na rynku w cenach nawet od 130 zł!

Garnki żeliwneGarnki żeliwne Media Expert

Porządny garnek, a design? Równie świetny!

Oczywiście to, że dany rodzaj garnków jest trwały i praktyczny, a nasze babcie je kochają, nie oznacza, że nie mogą mieć świetnego designu. Coraz więcej osób zwraca uwagę na nienaganny wystrój swojego mieszkania, tym samym o ładny wygląd kuchni. Elegancka zastawa i ładne akcesoria to nie wszystko, można też zaopatrzyć się w funkcjonalne garnki w pięknym stylu. Te z włoskiej marki BALLARINI zostały zaprojektowane w nowoczesnym designie i charakteryzują się wysoką jakością. Ten w kolorze pistacjowym zdobył nasze serca!

Garnki żeliwne BALLARINIGarnki żeliwne BALLARINI Media Expert

Garnki żeliwne najwyższej jakości

Garnki żeliwne można kupić w różnych przedziałach cenowych. Te markowe, najwyższej klasy to inwestycja w produkt, który będzie niezastąpiony w kuchni przez lata. Marka STAUB jest ceniona na całym świecie za atrakcyjny i dekoracyjny design oraz jakość, która pozwala na perfekcyjne gotowanie. Te garnki wykonane są z najwyższej jakości żeliwa i pokryte od wewnątrz emalią, która uniemożliwia przywieranie potraw. Gotowanie mięs, zup czy gulaszów w tym garnku to przyjemność!

Garnki żeliwne STAUB La CocotteGarnki żeliwne STAUB La Cocotte Media Expert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.